TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Wild Rift Ücretsiz Kostüm Nasıl Alınır?

1

Riot Games kullanıcılara Wild Rift Ücretsiz kostümleri sunuyor ancak ücretsiz kostümlere erişebilmek için görevleri tamamlamanız gerekiyor.  Bilindiği üzere League of Legends’in mobil versiyonu olan Wild Rift Aralık ayında ülkemize giriş yaptı ve çok fazla kullanıcı tarafından indirildi. Para yatır kazan yani pay to win Wild Rift de yer almayacak. Yani tüm oyuncular başlangıç itibariyle eşit olacak. Oyundaki rünler hariç şuan da tüm özellikler tüm kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Seviye atladıkça açılan rünlere sahip olmanız da çok kısa sürede gerçekleşiyor.

Wild Rift diğer rakipleri gibi ücretli bir oyun olmasa da oyunda yer alan görsel içerikli materyaller, totemler, kostümler gibi bir çok para ödeyip alabileceğiniz ancak oyunda size avantaj getirmeyen satın alımlar mevcut. Lol’den tek farkı mobil cihazlarda oynanması gibi de düşünebilirsiniz.

Ülkemiz de bir çok kişi Wild Rift oyununu Play Store veya AppStore’den edindi. Şimdi sizlere ücretsiz kostüm alma yollarını açıklayacağım.

Vadiden Vadiye Etkinliği

Daha önceden aktif olarak kullandığınız bir Riot Games hesabınız varsa, Wild Rift’e bu hesapla bağlanarak başlangıç görevlerini yaptıktan sonra bu etkinliği açabilir ve etkinliklerde bulunan görevleri tamamladıktan sonra 8 taneye kadar kostüm açabilirsiniz. Tabi ki de daha önceki League of Legends hesabızla hiç harcama yapmadıysanız yani Rp almadıysanız bu ödüller yarıya kadar düşebilir yine de 3 kostüm veya 4 kostüm de sizin işinizi fazlasıyla görecektir.

Başlangıç Etkinlikleri

Oyun içerisinde 10. Seviyeye kadar size bazı görevlerden sadece bir tane kostüm alma şansı veriyor. Sizde oyunun önerdiği seçeneklerden sevdiğiniz bir kostümü görevleri tamamlayarak sahip olabilirsiniz.

Aralık ayı itibari ile Wild Rift ücretsiz kostüm seçenekleri ne yazık ki çok az. Ama oyunun ilerleyen günlerde gelecek etkinliklerle daha da fazla ödül dağıtacağını umuyor ve bekliyoruz. Sizde vadide ki yerinizi bir an önce alın ve ödülleri kaçırmayın.

Wild Rift İstediğimiz Kostümü Nasıl Alabiliriz?

Wild Rift’te eğer istediğiniz kostümü almak istiyorsanız Vahşi Çekirdek satın almanız gerekiyor. Oyunda şuanda bir çok kostüm bulunuyor bu kostümlerden istediğinizi mağaza bölümünden vahşi çekirdek ile satın alabilirsiniz.

Wild Rift Kostüm Hilesi Nedir?

Wild Rift’te şuanda herhangi bir kostüm hilesi bulunmuyor. Sizde bazı zararlı sitelerin bu sözlerine kanmayın ve bu tarz içerik paylaşan sitelere kesinlikle giriş yapmayın. Aksi takdirde hesabınız çalınabilir, bilgisayarınıza virüs bulaşabilir ve önemli bilgileriniz istenilmeyen kişilerin eline geçebilir. Ayrıca kostüm oyunda herhangi bir gücünüzü yükseltmek için tasarlanmadı tamamen görsellik bu yüzden siz siz olun oyunun izin verdiği çerçevelerden dışarıya çıkmayın. Küçük sihirdar vadisinde başarılar.  @Teknohocam

1 yorum
  1. mehmet diyor

    çok güzel haber teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.