TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Youtube Destek İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

0

Youtube kanalı sahiplerinin en fazla kullandığı araçlardan biriside Youtube Destek birimidir. Youtube hesabınızda herhangi bir sorun varsa örneğin; Google Adsense’nizi Youtube kanalınıza bağlayamıyorsanız kullanacağınız yararlı bir araçtır.

Youtube Support (Destek) bölümünde çok fazla yararlı bilgi mevcut. Sorunlarınızı genelde Youtube Yardım sayfasından çözebilirsiniz.
Yaşadığınız sorunu çözmek için Youtube yardım sayfasına gittiniz ve sorunuza yanıt arıyorken sürekli aynı şeyler üzerinde dönüyorsanız yapacağınız şey Youtube ile iletişime geçmek. Google Adsense bu konuda biraz daha kolaylık sağlıyor. Google adsense destek hizmetlerine ulaşmak kolay ancak Youtube ile iletişim biraz daha zahmetli.

Youtube Destek ile İletişime Geçme Yolları

Youtube ile iletişim kurmak istiyorsanız, bu isteğinizi Sosyal medya, Destek formu, bağlantılar gibi araçlarla yapabilirsiniz.

1.Youtube Forumu İle Destek İsteyin.
2.Youtube Facebook sayfası ile doğrudan iletişime geçin.
3.Youtube Twitter sayfası ile iletişime geçin.
4.Youtube İçerik Oluşturucu Yardımı ile temasa geçin.
5.Geri Bildirim Gönder bağlantılarını kullanın.
6.Youtube İletişime E-posta gönderin.

Youtube destek ile iletişime geçmek için yukarıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

1.Youtube Forumu İle Destek İsteyin.

Sorunlarınızı Youtube Forumunda belirterek bunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlayacak binlerce üye var. Üyeler sizin sorunlarınıza yardımcı olacaktır ancak herhangi bir cevap alamazsanız ve ya sorununuzu çözemezseniz Youtube’un sizi fark etmesini beklemeniz gerekecektir.

2.Youtube Facebook Sayfası ile Doğrudan İletişime Geçin.

Youtube Facebook sayfası ile doğrudan iletişime geçmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Buradan Youtube sorunlarınızı iletebilir ve yardım isteyebilirsiniz.

3.Youtube Twitter Sayfası İle İletişime Geçin.

Youtube Twitter sayfası ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Twitter’da @Youtube twitter yazarak karşınıza çıkan hesapla veya @Youtube_Turkiye hesabı ile iletişime geçin ve yardım isteyerek sorununuzu çözebilirsiniz.

4.Youtube İçerik Oluşturucu Yardımı İle İletişime Geçin.

Doğrudan destek almanın bir yolu da İçerik oluşturucu seçeneğidir. Youtube İçerik Oluşturucudan yardım almak için sağ üstte yer alan kullanıcı simgenize tıklayarak, yardım seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu yolla doğrudan destek alabilirsiniz.

5.Geri Bildirim Gönder Bağlantılarını Kullanın.

Geri bildirim bağlantılarını kullanarak ta Youtube ile iletişime geçebilirsiniz. Bu programın bir parçası olmayanlar için en iyi yöntemlerden birisidir. Youtube.com’da oturum açın. Profil resminize tıklayın. Daha sonra Geri Bildirim Gönder seçeneğine gidin ve sorunlarınızı açıklayın isterseniz açıklamanıza bir ekran görüntüsü ekleyerek daha kolay sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

6.Youtube İletişime E-posta Gönderin.

BetWinner giriş ile giriş yapmak mümkün. Youtube’a E-posta göndererek sorununuzu Youtube’a bildirebilirsiniz. Bunun İçin legal@support.youtube.com bağlantısını kullanabilirsiniz. Bu yolu denemek için bulunduğunuz ülkede Youtube destek e-posta diyerek bu adrese ulaşabilirsiniz.
İşte Youtube sorunlarınızı yukarıdaki seçeneklerle çözebilir ve sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.