TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Youtube’da Para Kazanmaya Başlayın!

0

Youtube’da Para Kazanmaya Başlayın!

Günümüzde Youtube’da para kazanmak en fazla dikkat çeken konulardan biri haline geldi. Öğrencilerden emeklilere, herkes Youtube ile para kazanacağının farkında ve büyük bir uğraş veriyor. Peki, Youtube’da para kazanmanızı kolaylaştıracak izlenme süresi satın alma seçeneğini duydunuz mu? Youtube izlenme süresi satın alma iş birliği yapmanızın önünü açar ancak en önemlisi reklamlardan para kazanmaya başlarsınız!

Özel içeriğimizi inceleyerek Youtube izlenme süresi satın alma avantajlarını inceleyebilir ve YoutubeMarket.net ile güvenilir alışverişin ipuçlarını öğrenebilirsiniz! Hazırsanız, Youtube izlenme süresi alma konusuyla ilgili detayları inceleyelim.

Youtube İzlenme Süresi Nedir?

Takipçilerinizin ve diğer Youtube kullanıcılarının videonuza ilgisini öğrenmek için en önemli metrik, izlenme süresidir. Youtube izlenme süresi, videoların kalitesi hakkında en doğru bilgiyi veriyor. Peki, nasıl? Geçtiğimiz yıllarda izlenme sayısı önemli bir faktördü ancak her kullanıcının, her videoya aynı ilgiyi göstermemesi sebebiyle izlenme sayısı daha az önemli bir hale geldi. Youtube izlenme süresi, kullanıcıların videoda ne kadar süre geçirdiğini öğrenmek için en önemli maddedir.

İzlenme süresini takip etmek, takipçilerinizin de ne tür videolardan hoşlandığını öğrenmek için de önemlidir. Ayrıca en önemlisi 4000 saat izlenme süresine sahip olmak, reklamlardan gelir elde etmenizi sağlar. Ancak, Youtube’a yeni başladıysanız veya henüz yeterli izlenme süresine sahip değilseniz dışardan bir güce başvurma vakti gelmiş demektir.

YoutubeMarket.net, 4000 saat izlenme süresi satın al seçeneğiyle videonuzdan para kazanma sürecini başlatır! Üstelik, 1000, 2000 veya 3000 saat izlenme süresi satın almak da mümkün. Kanalınızın, ihtiyaç duyduğu izlenme süresini YoutubeMarket.net ile son derece kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz!

Youtube İzlenme Süresi Satın Alma Avantajlı Mı?

Evet, kanalınızı başarıyla yükseltmek için yapabileceğiniz en iyi adımlardan biri Youtube izlenme süresi satın almaktır. Son yıllarda Youtube’a duyulan yoğun ilgi, yayıncıların öne çıkmasını zorlaştırıyor. İzlenme süresi satın almak kanalınızı kısa sürede duyurmak ve kısa sürede para kazanmak için en avantajlı adımlardan biridir. Bu sayede aylarca uğraşarak elde edemeyeceğiniz sürelere, kısa sürede sahip olursunuz.

Youtube izlenme süresi satın alarak şu avantajlara sahip olmanız mümkün:

 • Kanalınızın izlenme saati artış gösterirken görüntülemeleri de yükselir,
 • Yüksek izlenme süresine sahip olmak marka iş birliklerinde prestijli bir imaj çizmenizi sağlar,
 • Youtube’da para kazanmaya başlarsınız,
 • İzlenme süresinin yüksek olması Youtube algoritması tarafından fark edilir ve videolarınız daha fazla kullanıcıya önerilir,
 • Ana sayfada, önerilen videolarda, otomatik oluşturulan listelerde öne çıkmanız kolaylaşır.

En önemlisiyse kanal hedeflerinize kısa sürede ulaşırsınız.

Kimler Youtube İzlenme Süresi Satın Alabilir?

İzlenme süresi birçok avantaj sağlasa da yüksek başarı için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Youtube izlenme süresi satın alırken şu konulara dikkat edin:

 • Videolarınız herkese açık olmalı ve yaş/ülke sınırlandırmasını bulunmamalıdır,
 • Kanalınızda 1 adet 60 dakika ve üzeri video bulunması gerekir,
 • Yerleştirmeye izin ver seçeneği açık olmalı.

Yukarıdaki kriterleri taşıyan her kanal sahibi, izlenme süresi satın alabilir. Bu kriterler, Youtube algoritmasının satın almayı fark etmesini imkânsız hale getirir. Dolayısıyla kısa sürede, kanalız yükseliş trendine girer!

Ben, Youtube izlenme saati satın al işlemi için yüksek çekim kalitesine sahip olan 4 farklı videoya özen göstermiştim. Ayrıca videolarım, vlog ve inceleme üzerine kuruluydu. Bu sayede uzun video paylaşmama kolay oldu. İçeriklerinizin türüne yönelik uzun videolar çekerek izlenme süresi avantajından faydalanabilirsiniz!

Youtube İzlenme Süresi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Reklam ortaklığınızı aktif hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evetse, aşağıdaki konulara dikkat etmenizi öneririm. Günümüzde reklam ortaklığının cazip bir teklif olması sebebiyle birçok firma izlenme süresi arttırma seçeneğini vadediyor. Ancak firmaların birçoğu güvensiz yollarla izlenme süresi arttırmaktadır.

Kanalınızın zarar görmemesi için Youtube izlenme süresi arttırırken şu konulara dikkat edin:

 • Tercih ettiğiniz firma 256 bit SSL ile güvenilir ödeme sertifikasına sahip olmalıdır,
 • Garantili izleme süresi vadeden firmalar, izlenme süresinin düşmesi durumunda telafi gerçekleştirir bu sayede paranızın karşılığını eksiksiz alabilirsiniz,
 • İzlenme süresi sağlayıcı firma, sizden kesinlikle kanal şifresi talep etmemelidir,
 • %100 gizlilik sağlayan firmaları tercih ederek kanalınızın geleceğini sağlam bir temele taşırsınız,
 • Garantili 4000 saat izleme satın al seçeneğiyle reklam ortaklığınızı kısa sürede başlatabilirsiniz,
 • 72 saate kadar yayılan izlenme arttırma seçeneği sunan firmalar, algoritma kurallarına uygun olarak işlem gerçekleştirir,
 • İzlenme süresi arttırma mutlaka organik kullanıcılar tarafından yapılmalıdır.

YoutubeMarket.net, yukarıdaki tüm kriterleri taşıyan en önemli firmadır. %100 gizliliğe önem verir ve izlenme süresi arttırmak için sadece organik aktif kullanıcılar kullanılır. Bu sayede kanalınız, doğal bir yükseliş trendine girer!

Youtube İzlenme Süresi Hilesi Nedir?

Daha önce Youtube izlenme süresi arttırma konusunda araştırma yaptınız mı? Araştırma yaptıysanız Youtube 4000 saat izlenme hilesi gibi konularla karşılaşmışsınızdır. Bu tür hileler, birkaç saat veya gün içinde 4000 hedefine ulaşmanızı sağlar. Ancak kanalınız için bazı kötü durumlara da yol açabilir. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak için Youtube izlenme bot hilesi gibi vaatlerden uzak durmanızı öneririz. Youutubemarket.net sizlere gerçek izlenme süresi sağlayarak kanalınız için bir risk oluşturmamaktadır.

Youtube 4000 Saat İzlenme Nedir?

Youtube 4000 saat izlenme, reklam ortaklığını başlatmak için uygulamanız gereken en önemli kriterdir. Kanalınız aracılığıyla reklam geliri elde etmek istiyorsanız son 1 sene içinde 4000 saat izlenme süresi ve 1000 aboneye sahip olmanız gerekiyor. Bu şartlardan herhangi birini karşılamadığınız takdirde reklam geliri elde etmeniz mümkün değil.

YoutubeMarket.net, izlenme süresi ve abone sayısı arttırma konularında rakiplerinden bir adım daha öne çıkıyor. Nasıl mı? YoutubeMarket.net tüm işlemleri organik kullanıcılarla yerine getirirken algoritma kurallarına uyum sağlamaktadır. Ayrıca sizden hesap bilgilerinizi talep etmez, video linkini paylaşmanız yeterlidir.

Neden Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Almalıyım?

Youtube’da para kazanmak istiyorsanız 4000 saat izlenme süresine ihtiyacınız vardır. Rekabetin fazla olması ve neredeyse herkesin Youtube’da video paylaşması sebebiyle öne çıkmak oldukça zor. Öyle ki, Youtube’a büyük hevesle başlayan birçok kişi 4000 saat izlenme ve 1000 abone gibi konuları başaramadığı için pes edebiliyor.

4000 saat izlenme Youtube için önemli bir kriter, ancak birçok yayıncı bu orana odaklanıyor ve video kalitesini düşürebiliyor. Düşük video kalitesi ise kullanıcıların videoyu izleme oranını azaltıyor. Her bir sebep, diğer sonucu etkilemekte. Hayallerinizin peşini bırakmamak ve Youtube algoritmalarına yoğunlaşıp video kalitesini düşürmemek için 4000 saate ihtiyacınız var.

Ben, 4000 saat izlenme ve 1000 abone satın alma işlemini YoutubeMarket.net ile gerçekleştirdim. Şu an, Youtube’da bir ayda herkes için yüksek olarak kabul edilen bir kazanç elde ediyorum. Siz de Youtube’da para kazanmak istiyorsanız YoutubeMarket.net’in size özel kampanyalarından yararlanabilirsiniz!

https://youtubemarket.net/youtube-izlenme-suresi-satin-al

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.