TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Birbirinden Güzel Android Keşif Uygulamaları

0

Bu yazımızda yeni yazılımlar keşfetmenize yarayacak olan birbirinden güzel Android keşif uygulamalarına değiniyoruz.

Telefonunuzda vakit geçirmek için yeni uygulama bulamıyorsanız o halde keşif için yararlanılabilecek olan uygulamalara bir göz atmanız sizin için faydalı olabilir. Akıllı telefonunuzda oyun veya uygulama keşfi yapabilmek için kullanabileceğiniz bazı Android uygulamaları bulunmakta olup, söz konusu uygulamalara sizler için maddeler halinde değindik:

APKPure

Sık sık güncellenmekte olan ve aynı zamanda yeni oyun ve uygulamaları kolayca keşfetmeniz için gerekli imkanları sağlamakta olan APKPure, bu bağlamda kullanabileceğiniz araçlardan biri olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda direkt olarak APKPure üzerinden indirip kurulum yapabiliyorsunuz ve bunun da yine kolaylık olduğunu belirtmek gerekiyor.

Aptoide

İçerisinde en yeni uygulamalar, en popüler uygulamalar, en iyi uygulamalar gibi farklı kategorilere yer veren Aptoide uygulaması, yeni oyun ve uygulama keşfi yapmak için kullanabileceğiniz kaliteli yazılımlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

AppsZoom

Günümüzde bir Android uygulaması olarak da hizmet veren AppsZoom esasen uygulama keşfi için kullanılmakta olan bir internet sitesidir. AppsZoom platformunun editörleri çeşitli uygulama incelemeleri yaparak ve gözde olan uygulamalara, aynı zamanda indirime giren uygulamalara sıklıkla değinerek uygulamaları yakından tanıyıp keşfetmenize imkan tanır. Böylece tercih edebileceğiniz kaliteli keşif araçlarından birinin de AppsZoom olduğunu söyleyebiliriz.

AppBrain

Uygulama mağazası olan AppBrain, uygulamaları ve aynı zamanda oyunları keşfetmeye odaklanmakla diğerlerinden ayrılmakta olan bir yazılımdır. En iyi uygulamalar listesi sıklıkla güncellenmekte olan AppBrain uygulamasında özel seçilen uygulamaları görebilir ve keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra detaylı bir filtreleme fonksiyonu bulunmakta olup böylece direkt bir şekilde kendinize uygun olan uygulamalara erişim sağlamanız mümkün hale gelmektedir.

Böylece yazılım keşfi için kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalara yer vermiş olduk. Siz de eklemek istediklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.