TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Bitlo Gram Gold Token (GRAMG) Ne Gibi Avantajlara Sahip?

0

Kripto para dünyasında büyük yankı uyandıran gram gold token projesi altın yatırımcıları için oldukça avantajlıdır. Gram altın fiyatına endeksli şekilde kullanılan projede kullanıcılar satın aldıkları GRAMG tokenları kripto para cüzdanlarında saklarlar. Şeffaflık ve erişilebilirlik ilkelerine dayalı olan proje blok zincir teknolojisi ile çalışır. Ve herhangi bir güvenlik ihlali söz konusu olmaz. Her GRAMG token üretiminde şirketin fiziksel altın hesaplarına aynı miktarda fiziksel gram altın ilave edilir. Bu sayede yatırımcıların herhangi bir kaybı olmaz. 1 gram altın ne kadar diye baktığınızda fiyat dalgalanmalarının sıklıkla yaşandığını görebilirsiniz. Ancak GRAMG küresel fiyat dalgalanmalarına karşı kullanıcılarını koruyucu etkiye sahiptir. Bu sayede gram altın satın al fikrinizi gram gold token ile hayata geçirebilirsiniz. Satın aldığınız her gram gold token kasalarda muhafaza edilir. Piyasadaki arz talep dengesinde ani oynamalar yaşansa bile bu durum GRAMG üzerinde etkili olmaz. Fiziksel altın ile GRAMG token arasındaki 1’e 1 oran her zaman korunur.

Bitlo Gram Gold Token (GRAMG) Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcıları piyasada yaşanan fiyat dalgalanmalarına karşı korumayı amaçlayan gram gold token fiyat istikrarını sağlamayı ilke edinmiştir. Kolay erişim, şeffaflık, hızlı ve ucuz transfer, cüzdandan cüzdana işlem, ticari faaliyetlerde ödeme yapabilme gibi özellikler bu kripto varlığın en önemli özellikleri arasında yer alır. Arzı artırılabilir olan GRAMG transferleri merkeziyetsiz şekilde ve eşler arasında yapılır, işlemler için herhangi bir aracıya ihtiyaç duyulmaz. Gram altın satın al amacıyla alım yaptığınızda işlemlerinizi doğrudan Bitlo platformu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz token aldıktan sonra cüzdandan cüzdana işlem yaparak günün her anında güvenle ve hızlıca token transfer edebilirsiniz.

Bitlo Gram Gold Token (GRAMG) Nasıl Alınır?

Teminatlı bir stablecoin olan gram gold token satın almak için ilk olarak 1 gram altın ne kadar sorusunun karşılığını öğrenmelisiniz. Ardından buna göre bir bütçe ayırarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz. İşlemlerinizi güvenli ve sorunsuz olarak yapmak için doğrudan Bitlo platformunu tercih edebilirsiniz. Platformda GRAMG tokenlarınızı güvenle saklayabilmeniz için adınız, soyadınız ve telefon numaranızla kayıt oluşturmanız gerekir. Sonraki aşamada hesap bilgilerinizi tamamlamanız ve adınıza tanımlı olan hesaptan cüzdanınıza para göndermeniz gerekir. Gönderdiğiniz miktar komisyon ya da kesinti olmadan hesabınıza tanımlanacaktır. Cüzdan bakiyeniz alım için yeterli tutarda olduğunda kolay alış satış sekmesinden gram gold al sekmesine tıklayarak alım talimatı verebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.