TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Çift Ekranlı iPhone 13 Konseptleri

0

Çift Ekranlı iPhone 13 Konseptleri mi? Apple, muhtemelen gelecek ay yeni nesil iPhone serisini piyasaya sürmeye hazırlanırken, bazı meraklılar iPhone 13‘ün konseptlerini oluşturmaya başladılar. Bu nedenle, yakın zamanda yüklenen bir videoda, bir YouTube kanalı Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 13 serisi için güzel bir tasarım konseptini sergiledi, arkada ikincil bir ekran dahil. Buna daha yakından bakalım, olur mu?

Resmi lansman öncesinde YouTube kanalı ConceptsiPhone, yeni nesil iPhone serisinin konsept tasarımını göstermek için bir video paylaştı. İkincil ekran, üçlü kamera modülünün sağ tarafında iPhone 13 konseptinin arkasında yer alıyor. Kamera modülüyle aynı boyuttadır ve videoya göre bildirimleri, gelen aramaları ve bu tür diğer içerikleri görüntülemek için kullanılabilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Samsung’un kapaklı tarzı katlanabilir cihazı Galaxy Z Flip 3‘teki kapak ekranına benziyor. Hemen aşağıdan videoya göz atabilirsiniz.

Ön tarafta, video, ön kamera ve FaceID sistemi için daha küçük bir çentik sergiliyor. Bu, bu yılın başlarında gördüğümüz önceki söylentilere dayanıyor. Ayrıca, daha önceki bir raporda iPhone 13 serisinin daha küçük bir çentikle gelebileceğini öne süren saygın Apple analisti Ming-Chi Kuo.

Bunların dışında konsept video, iPhone 13 modelleri için kutulu bir tasarım gösteriyor. Bu, Apple’ın mevcut iPhone modelleri için takip ettiği mevcut tasarım diline benzer.

Şimdi, tüm bu tasarım özellikleri ve ikincil ekran ilgi çekici görünse de, Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone modelleri için böyle bir tasarıma gitme şansı yok denecek kadar az. Önceki söylentilere göre Cupertino devi, yüksek kaliteli video kaydı için video portre modu ve yeni bir ProRes formatı ekleyerek kamera sistemini yükseltecek.

Bunların dışında, Apple’ın sonunda 120Hz ProMotion ekranını iPhone serisine getirme şansı var. Ayrıca şirketin yeni, rafine bir mat siyah renk seçeneği sunacağı da söyleniyor. Ayrıca Apple, 25W hızlı şarjı desteklediği söylenen iPhone 13 serisine daha büyük piller eklemek istiyor. Ayrıca, iPhone 13 modellerinin ters kablosuz şarj ile geleceğine dair söylentiler de var.

Çıkış tarihine gelince, Apple muhtemelen önümüzdeki ay iPhone 13 serisini piyasaya sürecek. Bu yüzden daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Daha fazla oku: Reels’e yeni Rakip: Tiktok Stories!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.