TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Lol Yeni Karakteri Akshan Oynamanın Püf Noktaları

0

Lol Yeni Karakteri  Akshan Oynamanın püf noktaları nelerdir? . Rebel Sentinel olarak bilinen Akshan, League of Legends’ın (LoL) en yeni karakteridir. Şampiyon, Riot Games’in en çeşitli MOBA beceri setlerinden birini getiriyor, bu yüzden nasıl kullanılacağını bilmek ve bu karakterle öne çıkmak önemlidir. Oyunda en iyi sonuçları elde etmek için becerilerinizi, oyun koridorlarını, yeteneklerini ve sihirdar büyülerini aşağıda öğrenin!

Akshan , League of Legends’ın (LoL) en yeni karakteridir. En son oyun güncellemesine geldi ve onları yenen düşmanı devirdikten sonra tüm takım arkadaşlarını canlandırma imkânı sunuyor. Karakterin yeteneklerini bilmek ve koridorları, item setleri, sihirdar büyüleri ve yetenekleri kullanmayla ilgili ipuçlarını görmek çok önemlidir! İşte yeni LoL şampiyonunu nasıl kullanacağınız ve yeteneklerini sonuna kadar nasıl kullanacağınız!

LoL’de Akshan Yetenekleri

League of Legends‘ta yeni bir karakter olmasına rağmen genel olarak Akshan orta koridorda kullanılmıştır. Rotanın önceliklerinden biri minyon dalgası kontrolünü sağlamak ve düşmanınıza zarar vermek, ormancınıza yardım ederek karşı ormanı sizin yardımınızla istila etme özgürlüğü vermektir.

Akshan Yetenekleri şunlardır:

Kirli Dövüş (Pasif)

Akshan’ın pasifi her üç saldırıda bir ilave hasar verir ve hedef bir şampiyonsa bir kalkan verir. Saldırıdan sonra, azaltılmış fiziksel hasar veren ikinci bir atış yapacak. Bu ikinci saldırı iptal edilirse anlık olarak hareket hızı kazanır.

İntikam Bumerangı (Q)

Akshan’ın bumerangı hem gidiş hem de geri dönüş hasarı verir. Yeteneğiyle bir rakibe vurduğunda saldırı menzili artar.

Görünmez Muhafız (W)

Akshan’ın bu yeteneği, müttefiklerini öldüren düşmanları “Ron” olarak işaretleyen bir Pasif etki yaratır. Bu sayede Akshan rakibini yener yenmez ekstra altın alır ve vurulan müttefiki base’de (çeşmede) canlanır. Aktif etki, Akshan’ın minyonların gittiği patikaları görmesinin yanı sıra onlara doğru hareket ederken Hareket Hızı ve Mana Yenilenmesi kazanmasını sağlar.

Bu özellik, harita öğelerine yakın olduğunuzda bile iptal edilmiyor. Yani, diğer rotalara hızlı bir şekilde geçmenin bir yolu.

Kahramanca Sallanışı (E)

Bu, ilk kara vuruşuna bağlanan bir kancadır. Akshan tuzağa düştüğünde sallanma, ateş etme ve en yakındaki düşmana fiziksel hasar verme yeteneğini yeniden etkinleştirebilir.

Bir hedefi öldürdüğünüzde “Kahraman Sallanışı” bekleme süresi sıfırlanır, böylece onu savaşa katılmak, hedefinizi vurmak ve hızla çıkmak için kullanabilirsiniz.

Kısasa Kısas (R)

Bu yetenek, Akshan’ın düşmana kilitlenmesini ve mermi depolamaya başlamasını sağlar. Ardından depolanan tüm cephaneyi ateşler ve ilk hedefin kaybedilen canına göre hasar verir.

LoL’de Akshan Rünleri ve Büyüleri

Büyüler, daha agresif oyuncular için flaş kullanmaya ve tutuştur almak için ideal. Harita üzerinde daha fazla kontrol isteyenler teleportu kullanabilirler. Rünler söz konusu olduğunda, şampiyonun en iyi seçeneği ana olarak “İsabet” ve ikincil ağaçta “Hakimiyet”tir.

LoL’de Akshan için İpuçları

Eşya setinin yanı sıra rünler ve büyülerin oyun ve rakipler boyunca değişebileceğini söylemek önemlidir. O halde ipucu, her durumu analiz etmektir.

Genel olarak konuşursak, Akshan için ana öğe, her üç vuruşta ekstra hasar veren Killer Crachen’dir. Akshan’ın pasifi ile birleştirebilirsiniz. “Edge of Infinity” ve “The Collector”, şampiyonun yapısını tamamlayarak saldırı gücünü ve kritik vuruşunu artırır.

LoL’de şampiyon Akshan hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Akshan karakterinin nasıl çalıştığını çok iyi açıklıyor ve birçok ipucu veriyor!

Daha fazla oku: Lol Worlds Meta Şampiyonlar

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.