TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Clubhouse’dan Nasıl Para Kazanılır?

0

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasına giren ve sesli sohbet özelliğine sahip Clubhouse, yeni güncellemeriyle kullanıcılara kolaylık sağlamaya devam ediyor. Son gelen güncellemeyle birlikte çeşitli projelerle, kullanıcılara para kazanma imkanını sunacağını açıkladı. Bu konumuzda sizlere Clubhouse kullanıcıları için ”Clubhouse uygulamasından nasıl para kazanılır?” sorusunu detaylı olarak yanıtlayacağız.

Clubhouse Nedir?

Sesli sohbet uygulaması olan Clubhouse, üzerinden arkadaşlarınızla sürekli olarak iletişim haline kalabilirsiniz. Şuanda sadece iPhone telefon sahipleri bu uygulamayı kullanabiliyor. Dolayısıyla başka işletim sistemlerine bulunmuyor. Android ve PC üzerine çıkış yapar mı orasını ilerleyen süreçlerde göreceğiz.

Son zamanlarda getirilen güncellemeler ile diğer sosyal medya uygulamalarının dikkatini çekmişti. Dolayısıyla artık bu uygulama örnek alınacak bir platform haline geldi. İnstagram ve Whatsapp bu uygulamadan esintiler taşıyacak yeni güncellemeler getirecek.

Clubhouse’dan Nasıl Para Kazanılır?

Clubhouse
Clubhouse

Yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte kullanıcılar artık para kazanma imkanına sahip olacak. Öncelikle para kazanmak için bir üyeliğiniz olması gerekir ve uygulamayı kullanmanız gerekmektedir.  Yapılan açıklamada Clubhouse Creator First isimli bir programı başlattıklarını ve artık bu program üzerinden para kazanma imkanı sağlayabilme imkanını bizlere tanıdığını bildirdi. Dolayısıyla para kazanmak için öncelikle bu programa kayıt olmamız gerekecek.

Clubhouse Creator First üzerinden para kazanmak için form doldurmanız gerekmektedir. Dolayısıyla para kazanmak için sunulan formu doğru bir şekilde doldurup göndermeniz gerekir. Eğer olumlu bir sonuç alırsanız zaten hesabınıza bilgi gelecektir. Şuanda sadece sınırlı sayıda kullanıcı almaktadırlar.

Clubhouse Creator First Ne Zaman Çıkıyor?

Clubhouse
Clubhouse

İlk etapta 20 kişinin alınacağını duyuran şirket, bu özelliği önce beta sürecinde deneyecekler. Daha sonra tüm kullanıcılara açılması planlanıyor.. Şuanda bu program aktif durumda fakat herkes kullanamıyor. Form aracılığıyla irtibata geçip, kullanıcılara bildiriliyor. Şuanda paranın miktarı ve ne kadar kazanabilinecek gibi sorular havada kalıyor. Çünkü bu konuyla alakalı detaylı bir açıklama henüz yok. İlerleyen süreçte bu konu hakkında daha fazla detay gelecektir.

Bu yazımızda sizlere Clubhouse Creator First programı aracılığıyla nasıl para kazanılır sorusunu detaylıca yanıtladık. Umarız faydalı olmuştur. Son güncellemeler sitemizde olacak. Takipte kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.