TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Cs Go Skin Satma

0

 CS GO Skin Satma Nasıl Yapılır? Bilgisayar kullanan birçok insanın, uzman ya da çaylak fark etmeksizin bildiği nadir oyunlardan birisi elbette Counter Strike oyunudur. Gelişen teknoloji ağından sonra Steam üzerinden online oynama imkanı verilen oyunlar içinde en eski olanlarından birisidir. Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS:GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi bir birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunudur. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır. Bu oyunda oyunumuzu geliştirmek için yapmamız gerekenler; Takım çalışması çok önemli! Takımınızla birlikte karar almanız, Counter-Strike: Global Offensive oynarken kendinize en uygun silahı seçmeniz,  bombalar ve ayak seslerini dinlemek olabilir.

Cs GO İtem Satış Siteleri

Cs Go oyununda skin alabilmek ve satabilmek mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek için Gamesatış CS:GO item ve Skin satış sayfasına gidin. Satın almak istediğiniz skini üstteki silah, bıçak, eldiven gibi filtreler yardımıyla filtreleyin. Dilerseniz fiyata ve indirim miktarına göre sıralayabilirsiniz.

Aldığınız veya sahip olduğunuz skinleri satmak isterseniz oyun bünyesinde bunu gerçekleştirip para kazanmak da mümkündür. Öncelikle Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üstte Topluluk bölmesinin alt grubu olan Pazar sekmesini açmalısınız. Bu sayede Steam Pazarı’na girmiş olacaksınız. Steam Pazarı’na giriş yaptıktan sonra açılan ekranda skinlerini dilediğiniz gibi satabilirsiniz. GameSatış sitesinde de siteye skinlerinizi satabilirsiniz. %60 gibi bir fiyata eşyalarınızı satın alıyorlar. Gamesatış üzerinden çok uygun fiyatlarla Counter Strike Global Offensive item, skin ve anahtar satabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için Gamesatış CS:GO item ve Skin satış sayfasına gidin. Bu sayfa aracılığıyla da satış işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu sistem Steam üzerinde satacağınız ürünlere göre daha az kazanç getirecektir. Bu durumda en iyi satış yöntemi Steam üzerinde Steam Pazarı aracılığıyla satış yapmak olacaktır.

CS GO EN İYİ SKİNLER

Counter Strike Global Offensive oyununda en iyi ve en pahalı skinleri bir listede topladık. Bu liste hem alış yapmak isteyen hem de satış yapmak isteyen oyuncular için son derece faydalı olacaktır.

  • AWP / Atheris
  • P90 / Grim
  • AWP / Pit Viper
  • Desert Eagle / Light Rail
  • AWP / Fever Dream
  • MP7 / Cirrus
  • MP9 / Bioleak
  • Glock-18 / High Beam
  • MAG-7 Heat
  • P90 Cold Blooded

Daha fazla oku: Lol FPS Nasıl Yükseltilir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.