TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Daha Hızlı Gezinmenizi Sağlayacak Tarayıcılar

0

pubg mobil uc kodu

İnternette daha hızlı gezinmek için çeşitli tarayıcıları deneyebilirsiniz. Hızlı tarayıcılar hem sayfa yüklenme hızlarını arttırdıkları gibi hem de daha rahat bir internet kullanıcı deneyimi sunarlar. Böylece internet hızın da artmış olur.

Hızlı Gezinmenizi Sağlayacak Tarayıcılar

Hızlı internet için tarayıcı seçimine dikkat etmeniz gerekiyor. Çeşitli tarayıcılar daha iyi bir internet deneyimi yaşamanıza olanak tanırlar.

Opera

Opera hız açısından en önemli tarayıcıların başında geliyor. Opera ön belleğe alan cache sistemi sayesinde her sayfanın yeni baştan yüklenmesini sağlamaz, bu ise sayfaların çok daha çabuk açılmasını sağlar. Opera aynı zamanda ücretsiz VPN kullanmanız için standart VPN eklentisi de taşıyor. Bu sayede yasaklı sitelere çok daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. Opera kişiselleştirilir yapısıyla da tarayıcıyı tamamen sizin kontrolünüze veriyor.

Sponsor

Mozilla Firefox

Bir diğer önemli tarayıcı ise Mozilla Firefox’tur. Mozilla stabil çalışması ve çok sayıda eklentiye sahip olması bakımından güvenle kullanacağınız bir tarayıcıdır. Özellikle düşük internet hızlarında turbo özelliği sayesinde çok daha hızlı sayfa yüklemelerini sunmaktadır.

Google Chrome

Google Chrome ise yine yüksek hızlar sunmasına rağmen RAM kullanımı fazla olduğundan bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olabilir. Eğer iyi bir sisteme sahip değilseniz Chorme kullanımı sekmeleri açmakta biraz daha yavaş olacaktır.

Microsoft Edge

Bu üç tarayıcının yanında geliştirilmiş Microsoft Edge’yi de deneyebilirsiniz. Özellikle ciddi iyileştirme alan Edge, günümüzde modern tarayıcılar ile yarış yapabilecek seviyede.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.