TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Demirdöküm Kombi Fiyatları ve Arızalarının Çözümleri

0

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte birçok kişi kombi arayışı içerisinde girmiş bulunuyor. Ülkemizde birçok şehirde kış mevsimlerinin soğuk geçmesinden dolayı kombi oldukça büyük bir önem arz ediyor. Müşteriler kombi tercih ederken bir takım hususlara öncelikle dikkat etmektedir. Bunların başında kullanılacak olan kombinin kaliteli olması ve bunun yanı sıra ayrıca uygun fiyat aralığında bulunması hususudur. Kombicozum.com sizlere kombi alanında tüm ayrıntıları güncel olarak sunmakta olan en önemli sitelerden birisidir.

Demirdöküm kombi fiyatları ile ilgili merak etmekte olduğunuz tüm bilgilerine ayrıntılı olarak site içerisinde yer verilmiştir. Kosaca piyasa içerisinde en fazla kullanılmakta olan Demirdöküm marka kombi fiyatları ise şu şekildedir;

Demirdöküm Kombi Arızalarını da Kombicozum’de Bulabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 24 özelliklere sahip olan Hermetik Yoğuşmalı Kombi 4800 TL ile ile 5800 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Demirdöküm Atromix P 24 özelliklere sahip olan Hermetik Yoğuşmalı Kombi 4700 TL ile 5700 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Demirdöküm Nitromix P 28 özelliklere sahip olan Hermetik Yoğuşmalı Kombi 50 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Demirdöküm Atron Condense 20 kW özelliklere sahip olan Hermetik Yoğuşmalı Kombi 3750 TL ile 4750 TL arasında değişen fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Demirdöküm Atron Condense 24 kW özelliklere sahip olan Hermetik Yoğuşmalı Kombi 3900 TL ile 4900 TL arasında değişen fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.