TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

En İyi Playstation 4 Oyunları

0

Playstation 4 Sony tarafından 2024 yılına kadar desteklenecek. Playstation 5 çıkmasına rağmen PS4 de hala çok iyi durumda. Donanımsal olarak hala güçlü olan konsol ile olağanüstü oyun deneyimini yaşamaya devam edebilirsiniz. PS5 cihazınız varsa En İyi Playstation 5 oyunları listemize göz atabilirsiniz.

En İyi Playstation 4 Oyunları

Playstation 4 konsolunuz ile muhteşem oyunlar oynayabilirsiniz. Binlerce oyun içinde bizim gözümüzden en iyi Playstation 4 oyunları listesi yaptık. Bu liste belli bir sıralamaya göre değil, rastgele yapıldı.

Muhteşem oyun deneyimi sağlayan oyunlar çok farklı evrenlere, karakterlere sahip. Listedeki oyunlar geliştirilmeye devam ediliyor. Çoğu oyunun Playstation 5 yükseltmesi mümkün olabiliyor.

Apex Legends

2019 yılında piyasaya sürülen oyun ile bir çok karakteri seçebilir; hızlı, güçlü silahlar ile büyük çatışmalara girebilirsiniz. Oyuna ek haritalar, hikayeler eklenmeye devam ediyor.

God of War

Yunan mitolojisi baz alınarak oluşturulan hikayede Kratos ve oğlu Atreus arasındaki bağ işleniyor. Oyun evreni muhteşem. Fantastik silahlar ve çok iyi tasarlanmış düşmanlar var. God of War belki de Playstation 4’ün en iyi aksiyon oyunu.

Marvel’s Spider-man

Bir çok Örümcek Adam oyununda hikaye ve oyun iyi olmasına rağmen Marvel’s Spider-man oyunu kadar muhteşem olamadı. Oyun adeta Örümcek Adam gibi hissettiriyor. Peter Parker hikayesini eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Bir serinin sürekli iyi olması genellikle zor olmaktadır ama Metal Gear Solid için bunu söylemek çok zor. Oyunun The Phantom Pain serisi PS4 donanımlarını sonuna kadar zorluyor. Oyunculara eşsiz bir tecrübe veriyor. Sürükleyici hikayenin içinde adeta kaybolacaksınız.

The Last of Us Part 2

Bir çok oyuncu tarafından büyük bir merakla beklenen ve beklentileri karşılayan oyun müthiş bir hikaye sunuyor. Bir çok oyuncuya göre Playstation ve video oyun dünyasının en iyi oyunu. İhtiyacınız olan intikam. Karanlık bir konuya sahip olan oyunu oynamak pek kolay değil.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher serisinin ilk iki oyunu açıkçası çok da istenilen oyuncu kitlesine ulaşamadı. Oyuncu kitlesi sadık olsa da 2015 yılında piyasaya sürülen The Witcher 3 büyük bir patlama yaptı. Dövüş alanında eşsiz bir deneyim sunan oyunun karakterleri ve oynanışı çok büyük beğeniler aldı. Devasa bir dünyaya sahip olan oyunun aynı zamanda dizisi yapıldı.

Uncharted 4: A Thief’s End

Tarzı Indiana Jones’a benzetilen oyun çok iyi bir aksiyon-macera deneyimi sunuyor. Ayrıntılı bir senaryoya sahip oyunda ve savaşa yaklaşımız oldukça önemli.

Divinity: Original Sin 2

Bilgisayar oyunu olarak çıkan yapın büyük bir ses getirdi ve PS4 ile diğer konsollar için de yayınlandı. İlginç karakterlere sahip oyunda iyi ve kötü arasında büyük bir savaş var. PS4’ün en iyi RPG kategorili oyunlarından biri. Sürükleyici ve temeli oldukça sağlam.

Final Fantasy 7 Remake

Sevilen bir oyunun remake yapımı büyük bir risktir. Ancak Final Fantasy 7 bu riski boşa çıkarmamış gözüküyor. Yeni nesil oyunculara göre optimize edilen oyun oyunculara karakterlerden dünya yaratma ve eşsiz bir dövüş imkanı sağlıyor.

Rainbow Six Siege

Ubisoft yapımı oyun iyi bir şekilde büyüyüp gelişti. Ubisoft tarafından oyuncu taleplerine göre çok daha iyi şekilde dizayn edildi. Belki de tüm zamanların en iyi FPS oyunu oldu.

Bu oyunların yanı sıra Bloodborne, Celeste, Hollow Knight, Horizon Zero Dawn, Monster Hunter World, Outer Wilds, Persona 5 Royal oyunları da en iyi Playstation 4 oyunları arasında sayılabilir. Oyun oynarken iyi bir bağlantı ile en iyi VPN kullanarak da oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun oynarken PUBG şekilli isimler sayesinde iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Keyifli oyunlar dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.