TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Fiyat Performans Olarak En İyi 3 Powerbank 2021

0

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana Powerbank teknolojisi de hayatımızın bir parçası haline geldi. Akıllı telefonlar özellikle oyunlarda ve internet kullanımında çok fazla şarj tüketimi yaptığı için telefonunuzun tamamen kapanmamasını istiyorsanız yanınızda Powerbank taşımak zorundasınız. Bu yazımızda da fiyat performans açısından En İyi 3 Powerbank ürününü tanıtacağız.

Batarya teknolojisi yeterli seviyeye gelmediği için cihazınızın 6000 mAh gücünde bir bataryası yoksa gün içerisinde internet kullanımı yapıldığında şarjınız bitecektir. Bu noktada da devreye telefonları 4 veya 5 kez tamamen şarj edebilen Powerbank ürünleri girmektedir.

Powerbank almadan önce bilmeniz gereken teknik terimlerin başında mAh değeri gelmektedir. 1 Amper 1000 mAh değerine eşittir. Ürünleri karşılaştırırken mAh değerine göre karşılaştırma yapmakta bu yüzden önemlidir. Ürünün mAh değeri ne kadar fazlaysa akıllı telefonunuzu o kadar fazla şarj edecektir.

Xiaomi 2000 mAh
Xiaomi 2000 mAh

Xiaomi 20000 mAh

Xiaomi Redmi 20000 mAh taşınabilir Powerbank ürününün fiyatı 139 TL’dir. Xiaomi marka olması ürünün en iyi özelliği iken cihazın batarya kapasitesi 20.000 mAh’dir. Ürünün 20.000 mAh bataryaya sahip olması 3200 mAh bataryaya sahip bir akıllı telefonu en az 5 kez doldurması anlamına gelmektedir. Kısacası, bu ürün tam dolumda iPhone model bir cihazı 5 kez doldurabilmektedir ki bu özelliği de ürünü fiyat performans sıralamasında birinci sıraya koymaktadır.

Ürünle birlikte hızlı şarj kablosu da beraber gelmektedir. Ürünün 18w olması ise özellikle Xiaomi marka cihazların hızlı şarj edilebilmesini sağlıyor. Hızlı şarj özelliğiyle akıllı telefonlarınızı sadece 1 – 1,5 saat içerisinde doldurabilirsiniz. Hepsiburada.com’da yer alan ilandaki yorumları incelediğimizde, bazı kullanıcılar şarj kablosunun ürünle birlikte gelmediğini belirtmişler. Muhtemelen ürünün belirli modellerinde şarj kablosu gelmiyor. Ürünü satın aldıktan sonra böyle bir durumla karşılaşırsanız ekstra hızlı şarj kablosu da almanız gerekiyor. Ürün Hepsiburada adresinde en çok satılanlar listesinin birinci sırasında olmakla birlikte 5 üzerinden 4,7 puana sahip.

Philips DLP1510AB 10000mAh

20000 mAh batarya sizin için çok yüksekse 10000 mAh ürünler içerisinde en çok satılan ürünlerin başında Philips DLP1510AB ürünü gelmektedir. Orijinal Philips marka olan Powerbank 10000 mAh bataryaya sahip ve ortalama bir akıllı cihazı 2 yada 3 kez tamamen şarj edebiliyor.  Ürün 5 üzerinden 4,8 puana sahip ve neredeyse üründen memnun olmayan kullanıcı yok.

İlk tanıtımını yaptığımız Xiaomi 20.000 mAh Taşınabilir Powerbank kadar büyük olmayan bu ürün oldukça hafif. Üründe Type-C portu da yer alıyor ve Powerbanki tamamen şarj etmek sadece 4 saat sürüyor. Hızlı şarj özelliği de olan bu ürünün fiyatı ise 108 Türk Lirası.

Syrox 20000 mAh Dijital Ekranlı PowerBank

20000 mAh bataryaya sahip ürünler arasında Syrox fiyatı en düşük ürün konumunda. 118 Türk Lirası olan Syrox ürününün dijital göstergesi ve 3 adet USB çıkışı bulunmakta. Hızlı şarj cihazı da ürünle beraber gelmektedir. Ürün muadillerine göre çok daha hafif olmakla birlikte zarifte bir tasarıma sahip. 4050 mAh bataryaya sahip akıllı telefonu 5 kez şarj edebilen Syrox ürünü birçok marka cep telefonunu da hızlı şarj edebiliyor.

Fiyat Performans olarak En İyi 3 Notebook için ilgili bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.