TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

PUBG Mobile 2 Ön Kayıt ve İndirme

0

pubg mobil uc kodu

PUBG Mobile Ön Kayıt ve İndirme konuları hakkında arayıştaysanız doğru yerdesiniz. PUBG Mobile 2 hakkında ki tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

25 Şubat tarihinde PUBG yapımcısının yayınladığı fragman ile birlikte yeni PUBG Mobile 2 yani PUBG: New State resmen beta sürüme geçiyor. PUBG: New State daha önceki mobil versiyona göre görsel anlamda oldukça büyük değişiklikler olacağını aşağıda yer alan Fragman videosuyla birlikte bizlere göstermiş oldu.

Pubg mobile uc

PUBG: New State’de daha önceki sürümden farklı olarak 2051 yılını baz alarak birçok köklü değişikliğe gidilmiş, görseller ve fragmanlardan görüldüğü üzere daha teknolojik silahlar, Runik güçler gibi birçok yetenek setleri, Bilim-kurgu filmlerinden fırlamış gibi hissettiren yeni araçlar karşımıza çıkacak gibi görünüyor. PUBG: New State’in bu yönlü gelişmesinde mutlaka Cyberpunk 2077’nin payı olduğunu düşünüyoruz. 2021 yılının en çok beklenen oyunu Cyberpunk’a olan ilgi o kadar üst seviyeye ulaştı ki, bunu gözlemleyen PUBG yapımcıları hızlı bir şekilde daha teknolojik bir PUBG Mobile’a geçiş yapmak için çalışmalarını hızlandırdı.

PUBG: New State’de yer alacak silah, araç ve yetenek setleri dışında iyileştirilmiş bir performans ve çok daha güçlü grafiklerle beraber yeni haritalarda yer alacak. Oyun sisteminde ise halen bir değişiklik yok. 100 kişinin uçaktan atladığı ve haritada son kalan kişi olmak için kıyasıya rekabet ettiği Battle Royal tarzı devam ediyor. PUBG Mobile yenilenen sürümüyle biraz Apex Legends birazda Cyberpunk 2077’den ilham almış gibi görünüyor. Lafı daha da uzatmadan Ön kayıt ve indirme işlemlerimize geçelim.

PUBG Mobile 2 Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile şu anda Android işletim sistemli telefonlar için “Ön Kayıt” oluşturmuş durumda. PUBG: New State Ön kayıt linkinden ulaşabilir, Android işletim sistemli telefonunuzla oyuna hızlı bir şekilde ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Ön kayıt yapan kullanıcılar “Kullanabilir olduğunda otomatik yükle” seçeneğini işaretleyerek Beta sürümün yayınlandığı andan itibaren hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden indirme işlemini gerçekleştirebilecek.

PUBG Mobile 2 Sistem Özellikleri Nelerdir?

PUBG Mobile 2 yani PUBG: New State’i Android cihazınıza yüklemek için Android sürümünüzün Android 6.0 Marshmallow ve üzeri olması gerekiyor. Ayrıca Minimum RAM miktarınızın da 2.5 GB olması gerekli. PUBG: New State’in şu anda kaplayacağı alan bilinmiyor ancak en az 3 GB depolama alanınızda boşluk olması gerekiyor. Bir hayli güçlendirilmiş grafiklerle bu boyutlara çıkabileceğini öngörüyoruz.

PUBG Mobile 2 Nasıl İndirebilirim?

PUBG: New State şu an için indirme bağlantısını kullanıcılara açmadı. Yukarıda PUBG Mobile Ön Kayıt bölümünde anlattığımız Ön kaydınızı yaparak oyunun beta sürüme açıldığı andan itibaren cihazınıza otomatik olarak yükleyebilirsiniz. iOS işletim sistemine kısa sürede gelmesi beklenen Ön Kayıt özelliği ile birlikte beta sürüme bu hafta içerisinde hızlı bir geçiş yapacağını düşünüyoruz.

PUBG Mobile 2 Kostüm ve Silahlar Ücretsiz mi Olacak?

PUBG: New State beta sürümünde yine UC harcayarak kıyafetler, araç görselleri veya silahlar alabileceğiz. Oyun beta sürümden ana sürüme geçtiği anda UC’lerimiz iade edilecek veya sahip olduğumuz eşyalar yeni oyunda envanterimize gelecek. Oyun içerisinde ücretsiz birçok kostüm ve silah olacak. Ama ne yazık ki beğendiğimiz özel eşyaların UC ile satın alınması gerekiyor ☹

PUBG: New State Nasıl olacak?

PUBG: New State ilk sürüme göre birçok farklılık sunacak. Yeni haritalar, silahlar, silah eklentileri, dürbünler, drone’lar gibi değişiklikler bizleri şaşırtacak. Yeni oyunun eskisine göre grafik kalitesi 3-4 kat daha yüksek olacak ve kaliteli bir izlenim verecek. PUBG Mobile’da yaşanan bazı oynanış hataları düzeltilecek ve daha stabil ve daha gerçekçi hale gelecek. Örneğin eski sürümde başka bir kişiye attığınız kurşunun hasarı geç gidiyordu. Yeni sürümle birlikte hızlı bir şekilde hasar verebileceksiniz. PUBG yapımcısının “Mobil oyunlara gelmiş en gerçekçi grafikler” olarak bizlere ilettiği açıklama biraz cesur bir paylaşım ama sadece bu açıklama bile oyunun ne denli üst seviye olacağını bizlere gösteriyor. Pubg Mobile’da tavayla başlayan rekabetin dronlar ve yeni teknolojik yeteneklerle değişeceğini düşünüyoruz.

Ön kayıt yapacak kullanıcılara PUBG’nin bir de ödülü var. Bu ödüle sahip olmak için hemen Ön Kayıt yapın.

Şimdiden heyecanla beklediğimiz Winner, Winner Chicken Dinner sahnesini yaşamanız ümidiyle. Pubg Mobile 2 ön kayıt ve indirme hakkında sorularınızı ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

En iyi Türk PUBG yayıncılarını incelediğimiz yazımızı okumak için “ Buraya “ tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.