TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

GIBIRNet Sınırsız Fiber İnternet

0

GIBIRNet İnternet 13 Eylül 2019 yılında BTK tarafından Alt yapı işletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcı lisansları verilen kaliteli ve ucuz interneti sizlerle buluşturan genç ancak bir o kadarda deneyimli bir İnternet Servis Sağlayıcısıdır. Merkez olarak Konya’da faaliyet gösteren GIBIRNet’in CEO görevini üstlenen Halim AK daha önce birçok araştırma ve geliştirme projelerinde görevler almış ve GIBIRNet’in her gün büyüyen kadrosunun mimarıdır. Sizde GIBIRNet Sınırsız Fiber İnternet’ten yararlanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

GIBIRNet Güvenilir mi?

BTK tarafından Lisanslı İnternet Servis Sağlayıcı unvanı verilmiş olan GIBIRNet güvenilir, kaliteli ve müşteriye en uygun fiyatı sunmayı amaçlayan bir internet servis sağlayıcısıdır. Bilindik internet servislerinin dışında sizleri uzun taahhütlerle sıkmayacak ve sizin isteğiniz dışında kabaran faturalar oluşturmayacağının garantisini veriyor.

GIBIRNet’i Neden Seçmeliyim?

GIBIRNet İnternet Servis Sağlayıcısının amacı ortak altyapı paylaşımı sayesinde verdiği hizmetleri ucuz ve güvenilir şekilde kullanıcılara ulaştırmaktır. Kullanıcı dostu olan GIBIRNet müşterilerini her zaman önemseyerek istekleri dışında fatura dayatmaları, AKN kullanımı kısıtlamaları ve taahhüt altına alma gibi kullanıcıları mutlu etmeyecek etkenlerden uzak durmayı kendine görev edinmiştir. Taahhütsüz internet ve sınırsız internet paketleriyle kullanıcılara iyi bir internet deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

GIBIRNet Hizmetleri ve Paketleri

GIBIRNet her müşteriye özel internet paketleri sayesinde ucuz, hızlı ve güvenilir interneti sizlere ihtiyacınıza göre oluşturmaktadır.

İstediğinizin fazlası her ay çok ciddi manada ücretler ödediğiniz büyük paketlere artık ihtiyacınız yok. GIBIRNet’in Maxi paketiyle kendi bütçenize uygun internete kavuşabilirsiniz. Günlük internet kullanımınız sadece sosyal medya veya internet araştırmaları ise GIBIRNet G-Net Maxi paketiyle ucuz internetin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik fiyatıyla diğer internet sağlayıcılarının neredeyse yarı fiyatına kendinize uygun internet hizmeti alabilirsiniz.

İnterneti film veya video izlemek için kullanıyorsanız ve sürekli yavaşlayan bağlantılara canınız sıkılıyorsa G-Net Mega paketiyle fiber bağlantı ile yüksek internet hızına sahip olabilirsiniz. Sürekli olarak hızlı internet deneyimi kulağa hoş geliyor değil mi? Bu paket sayesinde ihtiyacınız olan yüksek hızda internete çok büyük farklar ödemeyerek sahip olabilirsiniz. GIBIRNet ucuz interneti sizlere sadece giriş paketlerinde değil tüm paketlerinde sunmaktadır.

Eğer interneti oyun oynamak yüksek boyutlu dosyaları, filmleri, müzikleri ve oyunları indirmek için kullanıyor internet dünyasında fazlasıyla mesai harcıyorsanız G-Net Fiber sayesinde tüm bu isteklerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir oynadığınız oyunlarda düşük gecikme ping değerleri sayesinde rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz. Şimdi önüne Fiber eki geldiği için fiyatlar arttı düşünüyorsunuz ancak GIBIRNet Fiber 100 Mbps internet hızını sizler için sadece 85 TL’ye sunuyor. Sınırsız fiber internet paketlerini ek ücret ve taahhüt olmaksızın özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fiber internet kavramı ülkemizde servis sağlayıcılarının bizleri düşürdüğü en büyük tuzak. GIBIRNet Fiber altyapısı olan tüm noktalarda zaten Fiber hizmetini fiyat farkı olmaksızın müşterilerine kesintisiz bir şekilde ulaştırıyor. Fiber internet altyapınız sayesinde size yüksek hızda internet sunarak iyi bir deneyim elde etmenizi sağlıyor. Fiber altyapınızın bulunmaması halinde internet bağlantılarınızı ADSL ve VDSL2 kanallarından sizlere ulaştırıyor. Eğer altyapınız fiber bağlantı değilse üzülmeyin GIBIRNet sizler için oluşturduğu paketlerde ki hız miktarlarını koşullar ne olursa olsun sizlere eksiksiz olarak sunuyor. Eğer bu konuda şüpheleriniz varsa İnternet Altyapı Sorgulama sayesinde altyapınızın hangi bağlantı türü olduğunu ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

GIBIRNet’e Nasıl Geçerim?

Evinize veya ofisinize internet hizmetini ilk defa alacaksanız GIBIRNet resmi web sayfasından aboneliğinizi hızlı bir şekilde herhangi bir kablolu telefon hattı olmaksızın gerçekleştirebilirsiniz. Hali hazırda herhangi bir internet bağlantınız varsa ve GIBIRNet’e geçmek istiyorsanız mevcut sağlayıcınızda herhangi bir taahhütünüz yoksa ücretsiz bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

GIBIRNet’in her gün büyüyen internet servis ağına sizlerde katılmak istiyorsanız, yazımızdaki adımları takip edebilir resmi web sayfasından hızlı ve ucuz internetinizi edinebilirsiniz. İnternet dünyasındaki rekabete ortak olan GIBIRNet internet fiyatlarını kullanıcıların en iyi yararlanacağı noktalara getirmiş ve müşterileri için her gün büyüyen destek ağı sayesinde hızlı şekilde sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Güvenilir ve hızlı interneti sayesinde de kullanıcılarından olumlu yorumlar almaya devam etmektedir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.