TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

HappyMod Nedir? HappyMod Apk Nasıl indirilir? PC ve iOS’da Nasıl Kullanılır?

0

pubg mobil uc kodu

Son zamanlarda uygulanabilir jailbreak’lerin olmaması nedeniyle, çok daha fazla üçüncü taraf uygulama yükleyicisi piyasaya sürüldü ve çoğu iOS kullanıcıları içindi. Artık her iki işletim sistemine de destek veren Happymod uygulaması var.

Android alternatiflerinden biri olan HappyMod. Uygulama mağazası, tüm kilidi açılmış ve yeni özelliklere sahip 30.000’den fazla oyun ve uygulama sunar. Android için HappyMod Apk nasıl indirilir? İşte detaylar:

Pubg mobile uc

HappyMod Apk indir

HappyMod’u indirmek oldukça basittir, ancak dosyayı Android cihazınıza manuel olarak yüklemeniz gerekir. Bunu nasıl yapacağınızı aşağıda açıkladı:

 1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod APK dosyasını indirin .
 2. Android Ayarları’nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik’e gidin.
 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin
 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
 5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
 6. HappyMod simgesi ekranınızdayken, istediğiniz kadar değiştirilmiş dosya indirmeye başlayabilirsiniz.

HappyMod Apk özellikleri

HappyMod, Android kullanıcılarına aşağıdakiler de dahil olmak üzere kapsamlı bir dizi özellik sunar:

 • Değiştirilmiş Uygulamalar – HappyMod, diğer resmi olmayan uygulama mağazalarından daha fazla değiştirilmiş uygulama, bazen aynı uygulamanın her biri ek özellikler sunan birkaç farklı sürümü sunar.
 • Eski Uygulama Sürümleri – Eski cihazlar ve yeni uygulama sürümleri her zaman bir arada bulunmaz veya bir uygulamanın veya oyunun daha eski bir sürümünü tercih edebilirsiniz.
 • Trend Olan Uygulamalar – Tetris, PuBG, Subway Surfers ve daha pek çok popüler trend uygulama ve oyunun düzenlenmiş birçok versiyonu bünyesinde barındırır.
 • Kullanıcı Dostu – Kullanımı ve gezinmesi kolay HappyMod, resmi mağaza kadar kullanıcı dostudur.
 • Mod Parametreleri – Her uygulamanın, her birinin hangi değişikliğin olduğunu söyleyen bir parametre listesi yer alır.

HappyMod PC indir – HappyMod güncelleme

Resmi veya gayri resmi tüm uygulamaların güncellenmesi gerekir. Güncellemeler, içerik eklemek, iyileştirmeler yapmak, hataları düzeltmek, güvenlik, performansı iyileştirmek ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için yayınlanır. HappyMod PC ve Android aracılığıyla indirdiğiniz bir uygulamanın güncellenmesi gerektiğinde, HappyMod geliştiricileri bir bildirim yoluyla sizi bilgilendirir ve güncellemeyi nasıl indirip uygulayacağınız konusunda size tam talimatlar verir.

Bazen geliştiriciler HappyMod mağazasına bir güncelleme bile yayınlayabilir, ancak resmi mağazanın aksine bunları yüklemeniz gerekmez. Güncellemeleri yüklemediğiniz sürece resmi mağaza çalışmayacaktır, ancak HappyMod size bir seçenek sunar. Bu nedenle, güncelleme bir hatayı düzeltmek veya güvenliği artırmak değilse, onu görmezden gelebilirsiniz.

Ancak, güncellemeleri yükleyememenin mağaza sürümünüzün güvenli olmadığı anlamına gelebileceğini ve özellikle güncelleme güvenlik güncellemeleri içeriyorsa geliştiricilerin bunun için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini unutmayın.

Happymod iOS indirme

 

HappyMod şu an için iOS indirme seçeneği sunmasa da Android uygulama mağazasına alternatiflerin en kapsamlılarından biridir. Resmi mağazanın sunmadığı her şeyi sunar : Değiştirilmiş uygulamalar, resmi olmayan oyunlar ve çok daha fazlası. Bir kez daha, korsan mağaza olarak sınıflandırıldığından ve tamamen yasal olmadığı için uygulamayı indirdiğinizi ve kullandığınızın riski size ait olduğunu vurgulamalıyız.

HappyMod’u bugün Android cihazınızda deneyin. Tamamen ücretsizdir, cihazınızı rootlamanıza gerek yoktur ve aradığınız her şeyi alternatif bir uygulama mağazasında sunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.