TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Trendyol Çöktü mü? Trendyol Giriş Sorunları

0

Trendyol çöktü mü? 12-13-14 Haziran indirim günlerinde Trendyol sitesinin aşırı kullanımından dolayı yavaşlaması üzerine kullanıcıların aklına gelen tek bir soru var. Trendyol Çöktü mü? Yaşanan alışveriş yoğunluğundan dolayı 12-13-14 Haziran indirim günlerinde çöken sitenin, 2021 yılında da çökme ihtimali var.

Trendyol Açılmıyor.

Trendyol’da yaşanan yoğunluktan dolayı sitede ve uygulamada anlık çökmeler yaşanabiliyor. Yaşanan yoğunluktan sıyrılıp, gece vakitlerinde alışverişinizi devam ettirebilirseniz bu hatanın ve yoğunluğun önüne geçebilirsiniz.

Trendyol Satıcı Girişi

Trendyol üzerinden satış yapıyorsanız; Trendyol Satıcı Girişi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Trendyol satıcı girişi

Trendyol Mağaza Girişi

Trendyol Mağaza Girişi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Trendyol Mağaza Girişi

Trendyola Giremiyorum

Trendyol 12-13-14 Haziran indirim günlerinde yaşadığı alışveriş yoğunluğundan dolayı site bir bakıma çöktü. Bunun sonucunda da siteye giriş yapılamıyor. Trendyol’a girmek için sayfayı ara ara yenileyerek siteye giriş yapabilirsiniz.

Trendyol Erişim Sorunu

Trendyol 12-13-14 Haziran indirim günlerinde Trendyol’ da erişim sorunları yaşanabiliyor. Anlık yoğunluğun artması sonucunda; Trendyol Erişim Sorunu ortaya çıkabiliyor. Trendyol 9-10-11 kasım indirim günlerinde yaşanan yoğunluğun azalması halinde erişim sorununun ortadan kalkacağı düşünülüyor.

Trendyol Hata

Trendyol’da alışveriş yaparken Trendyol hata alan kullanıcılar bu sorundan bıkmış durumda. Kullanıcılar alışveriş yaparken ‘’beklenmedik bir hata oluştu’’ uyarısı ekrana gelebiliyor ve tamam dendiğinde baktıkları üründen çıkış yapılıyor. Tekrar ürüne bakmaya çalıştığınızda da aynı hatayı verebiliyor ve ürününüzden çıkış yapılıyor. Trendyol site çöktü uyarısı da bunlardan birisi.

Hata sonucunda aldığınız ürünü satın alırken veya satın aldıktan sonra hata verebiliyor ve geri atabiliyor. Bu durumda bilinmezliğe düşen kullanıcılar ürünü satın alıp alamadığını ve kargoya verilip verilemediğini anlayamıyor.

Trendyol hata uyarısı işletim sistemi fark etmeksizin herhangi bir telefonda yaşanabilir. Uygulamada yaşanan hata bazen şirketin network tarafıyla ilgili bazen de yazılım tarafıyla ilgili olabilir.

Trendyol Çöktü

Trendyol çöktü sorunuyla ilgili başka çözüm yolları da mevcut. Bilgisayarınızdan, internetinizden, modeminizden ve anlık bakımlardan sorun yaşayabilirsiniz. Bunları gidermeniz için öncelikle internet bağlantınızı ve modeminizi kontrol ediniz. Daha sonra sorununuz devam ederse yakın bölgeden başka arkadaşlarınızla iletişim kurarak onlarda aynı sorun yaşayıp yaşamadığını teyit edebilirsiniz.

Trendyol Hata Uyarısını Nasıl Çözebiliriz?

  • Trendyol hesabınızın oturumunu sonlandırınız ve uygulamaya tekrar giriş yapınız.
  • Telefonu kapatıp açınız ya da farklı bir internet kullanınız.
  • Başka bir telefon bulabiliyorsanız, başka telefonlarda da deneyiniz.
  • Bilgisayar üzerinden alışverişinizi devam ettiriniz.
  • Trendyol uygulamasının verilerini ve önbelleğini temizleyiniz.
  • Aradan birkaç saat geçtikten sonra tekrar deneyiniz.

Daha fazla oku: Zoom uygulaması Çöktü mü? Neden açılmıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.