TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

İnstagram Profilime Bakanlar Nasıl Öğrenilir?

0

Sosyal medya devi İnstagram üzerinde hemen hemen herkesin bir hesabı bulunmaktadır. Bunu hem internet üzerinde sosyalleşmek hem de diğer insanlara neler yaptığımızı göstermek için kullanırız. İnstagram sayesinde yeni arkadaşlıklar edinebilir ve diğer gündemden haberdar olabiliriz.

İnstagram üzerinde merak edilenler arasında birçok konu bulunmaktadır. Bu konulardan birisi instagram profilime kimler baktı, diğeri ise instagram gizli profil gizleme meselesidir. Bu iki konu hakkında birçok konu yazılmış ve açıklanmaya çalışılmıştır. Biz burada şuan için İnstagram Profilime Bakanlar Nasıl Öğrenilir? sorusunu detaylarıyla yanıtlamaya çalışacağız. Bu konuda dikkat etmeniz gereken hususlar ve gerekli olan uygulamaları sizlere aktaracağız.

İnstagram Profilime Bakanlar Nasıl Öğrenilir?

İnstagram
İnstagram

Öncelikle instagram üzerine bu soruyu yanıtlamanın resmi olarak bir yolu yoktur. Ancak ekstra indirdiğimiz apk’lar sayesinde ve ek yazılım araçları sayesinde bu sorunun yanıtını alabiliyoruz. Ek olarak bu uygulamalar orjinal sürümlerin çoğunda çalışmamaktadır. Çünkü uygulamanın yazılım gereği tüm telefona hakim olmak için izin istemektedir. Bu izin de telefonunuzun root’lu yada root’suz olması hakkındadır. Dolayısıyla orjinal telefonlarda ve herhangi bir ek yazılım atılmamış telefonlarda bu uygulamalar çalışmayabiliyor.

Sizlere uygulama harici birkaç taktik sunmak istiyoruz. Bu taktik sıkı stalker’lar tarafından belirlenmiş olup, sıkı bir araştırma sonucunda ortaya çıkmış açıklardır. Bu açıkları kullanarak size kimler bakmış öğrenebilirsiniz.

Öncelikle sizi stalklayan kişiyi belirlemeniz için 24 saatte kaybolan hikayeler özelliğini kullanabilirsiniz. Buraya attığınız herhangi bir gönderiyi kimler görüntülemiş detayını görebiliyorsunuz. Ekranın alt kısmında da sizleri kimlerin takip etmediğini ancak hikayenizi görüntülediği detayını da görebilirsiniz. Bu husus İnstagram Profilime Bakanlar Nasıl Öğrenilir? sorusunun en basit ve güvenilir yanıtıdır.

İnstagram Profilime Bakanlar Uygulamaları Çalışıyor mu?

Yukarıda detaylarıyla belirttiğimiz gibi bu tarz dışarıdan indirilen apk şeklindeki uygulamalar, profilime bakanlar işlevini pek görmemektedir. Dolayısıyla hem instagram uygulaması hem de telefonun yazılımı gereği bu tarz uygulamalarla sizlerin profilinize kimlerin baktığını görüntüleyememektesiniz. Bu çeşit uygulamalar hem telefonunuz için zararlı hem de programların üzerinde çeşitli izinler istediğinden dolayı güvenilir olmayan uygulamalardır. Dolayısıyla bu programları kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.