TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Instagram Sorun Bildirmek İçin Telefonunuzu Sallamanıza İzin Verecek!

0

Instagram Sorun Bildirmek İçin Telefonunuzu Sallamanıza İzin Verecek! Sosyal medya uygulamaları arasında en popüler olan Instagram yeni bir özellik ile gelmeye hazırlanıyor. Adam Mosseri’nin çarşamba günü yapmış olduğu açıklamada, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına kullanıcıların bir sorunu daha hızlı bildirmesine imkan tanıyan bir “öfke sarsıntısı” da dahil olmak üzere iki yeni özellik eklediğini söyledi.

Bazı durumlarda Instagram doğru çalışmayabilir ve problemler ile karşımıza çıkabilmekte işte bu tür bir durumda uygulama açıkken telefonu sallayabilir ve bir açılır ekranda “Bir şeyler ters mi gitti?” diye soru sorduğunu görebileceksiniz. Sorunu bildirebileceğiniz bir alana sahip mesaj kutucuğu ile gelen özellik yakın zamanda güncelleme ile kullanıma sunulacak.

Instagram Sorun Bildirmek İçin Telefonunuzu Sallamanıza İzin Verecek!

Mosseri, yaptığı açıklamalara ek olarak bu özelliğin hata düzeltmelerine öncelik vermesine yardımcı olacak Instagram geri bildirimi vereceğini söyledi. “Tam olarak ne olduğunu, o yere nasıl düştüğünü ve yaşadığın tüm duygu ve hisleri açıklayabilirsin ve birisinin buna bakmasını sağlayacağız” ifadelerine yer verdi.

Instagram‘ın getirdiği bir diğer yeni özellik, Mosseri‘nin “nihayet” özelliği olarak isim verdiği özellik: bir fotoğraf karesinden tek bir görüntüyü silme yeteneği. Kullanıcıların istediği bir şey olduğunu ve şirketin bu özelliği getirdiğini açıkladı.

Instagram Sorun Bildirmek İçin Telefonunuzu Sallamanıza İzin Verecek!

Twitter‘da ki bir videoda, “Artık gidip hoşlanmadığınız birini seçebilirsiniz” dedi. Uygulamada açık bir fotoğraf karesin olduğunda, sağ üstteki üç nokta menüsüne giderek, düzenle’ye basın, kurtulmak istediğiniz fotoğrafa kadar  kaydırın ve sol üstte bir silme simgesi çıktığını göreceksiniz ve kolaylıkla silebileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.