TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

iOS için Twitch SharePlay’i Artık Destekliyor

0

iOS için Twitch SharePlay’i Artık Destekliyor Teknoloji devi Apple‘ın iOS 15‘te tanıttığı özelliklerden biri de SharePlay olarak karşımıza çıkıyor. Adından da anlaşılacağı gibi bu, kullanıcıların iOS‘un belirli özelliklerini başkalarıyla paylaşmasına imkan tanıyacak, böylece ekran paylaşımı, birlikte müzik akışı vb. gibi içeriklerin keyfini birlikte çıkarabileceksiniz.

iOS için Twitch SharePlay'i Artık Destekliyor

Twitch yayınlarını izlemekten hoşlanıyorsanız, Twitch‘in iPhone ve iPad uygulamasının artık SharePlay‘i destekleyeceğini geçtiğimiz günlerde resmen duyurdu. Bu, iOS cihazlarına sahip olan kullanıcıların FaceTime aramalarında birlikte akışları izleyebilecekleri anlamına geliyor, böylece birbirimizle gerçek zamanlı olarak konuşabilecek ve birbirimizin tepkilerini görebileceğiz.

iOS için Twitch SharePlay’i Artık Destekliyor

 

Twitch‘e göre, FaceTime grup aramalarıyla aynı numara olan herhangi bir zamanda 32’ye kadar katılımcıyı destekleyecek. Tüm kullanıcıların Twitch uygulamasını yüklemesi ve ayrıca bir Twitch hesabına sahip olması gerekiyor, bu sebeple başlamadan önce arkadaşlarınızın hepsinin hesaplarının kurulu ve kullanıma hazır olduğundan emin olun.

Kullanıcılar, bir akışı izlerken, akıştaki diğer izleyicilerle sohbet etme, abone olma, Bits ile tezahürat yapma vb. gibi bir Twitch akışını izlerken normalde yapabileceklerini de kolaylıkla yapabilecekler.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.