TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Güvenilir Firma

0

İstanbul Evden eve Nakliyat konusunda güvenilir ve kurumsal bir firma istemez miydiniz? İstanbul gibi yoğun bir şehirde her gün binlerce ev taşınıyor. Genellikle İstanbul içerisinde yaşanan nakliyat trafiği bu sektörde olan hizmet sayısını her geçen gün artırıyor. Artan nakliyat firmalarının birçoğu ise kalite ve güvenilirlikten uzak oluyor haliyle. Kaliteli, güvenilir, kurumsal, hızlı bir nakliyat firması sizlerin de gözünü arkada bırakmayacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Güvenilir Firma

Eşya taşıma ve nakliyat her ne kadar insanlar için basit bir iş olarak görünse de profesyonel olmayan hizmetler sizleri büyük sorunlara sürükleyebilir. Kurumsal bir firma olan Octovan ile taşınma ve Göztepe evden eve nakliyat işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Octovan’ın size sağladığı avantajlar arasında sabit fiyat, eşya sigortası, profesyonel ekip, müşteri servisi gibi birçok özellik bulunuyor.

Kurumsal bir firmanın özellikle nakliyat sektöründe tercih edilmesinin nedeni sizler için değerli olan ev eşyalarınızın en hızlı, güvenilir ve profesyonel çalışanlar tarafından taşınması olarak düşünülebilir. Ayrıca eşya kolileme, stor perdelerin takılması, taşındığınız evdeki ufak sorunlarla deneyimli personeller ile kolayca bu sorunları halledebilirsiniz. Hangi sektörde olursa olsun insanlar güvenebileceği hizmet veya satış sonrasında da muhatap bulacakları firmaları bir adım öne koyarlar.

Octovan’ın sabit fiyat hizmeti sayesinde sürekli olarak değişkenlik göstermeyen fiyat protokolü ile birlikte sürpriz ödemelerle karşılaşmazsanız. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire taşıma fiyatları sabittir ve siz değiştirmediğiniz sürece fiyatlarda değişkenlik olmaz.

Octovan Eşya sigortası sayesinde taşınma sırasında zarar görebilecek eşyalarınızı teminatı altına alır. Özellikle elektronik ev eşyaları veya taşınma esnasında yaşanan kırılma, hasar görme gibi durumlarda Octovan eşyalarınızın zararını aynı gün karşılar ve sizlerin mağdur olmasını engeller.

Evden eve Nakliyatlarda en büyük problemlerden birisi de deneyimli ve profesyonel ekip yetersizliğidir. Octovan sizler için alanında deneyimli ve profesyonel personellerle çalıştığından ev taşıma işiniz çok hızlı olacak ve aynı zamanda emin ellerde olacağından şüphe duymayacaksınız.

Octovan kendi aracı olmayanlar için taşınmalarda siz yük kamyonetlerinde mağdur olmayın diye özel servis aracı ile sizi yeni evinize eşyalarınız gibi güvenli bir şekilde transfer edecektir. Özellikle bu konuda verilen hizmet Octovan’ın müşterilerine ne kadar ilgi gösterdiğinin en büyük göstergesi.

İstanbul evden eve nakliyat konusunda bir numara olan Octovan bugüne kadar müşterilerinden birçok kez beğeni ve teşekkür almıştır. Profesyonel ve güler yüzlü ekibi sayesinde taşınma sizlerin hafızasında kötü bir anı değil, eğlenceli bir deneyim olarak kalacaktır. Oktovan sayesinde Montaj, eşya paketleme veya kolileme kısımlarında da yalnız kalmayacaksınız.

Octovan’ın hizmetleri dışında müşteriler için yaptığı kampanyalar da mevcut. Cevahir Koçtaş mağazasından aldığın ürünleri gün içerisinde istediğin yere taşıyabilir, taşıma sonrasında Mr. Jeff’den %30 indirim kazanabilirsin. 699 TL’den başlayan fiyatlarla Octovan’ın hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 online çağrı merkezinden veya kurumsal Octovan web sayfası üzerinden iletişime geçebilirsin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.