TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Kedi Çantaları Hazneli Kum Torbaları ve Köpek Maması İndirimli Fiyatlar

0

Kedi Çantaları Hazneli Kum Torbaları ve Köpek Maması İndirimli Fiyatlar

Kedi taşıma çantası modeli Hayvanların bakımında kullanılan eşyalar uygun tasarım ve özelliklere sahip olmalıdır. Evcil hayvan severlerin rahat ve konforlu bir yaşam sürmeleri için tasarlanan hayvansal ürünler, çok çeşitli seçenekler sunuyor. Mama kaplarından su sebillerine kadar tüm evcil hayvan ürünleri kedi ırkları için özel olarak tasarlanmıştır. Kedilerin dışarı çıkarken tasma takması uygun değildir kedi çantaları kedilerin rahatça hareket etmesini sağlar. Çek çekli modelinin tasarım özelliklerine bağlı olarak çeşitli şekillerde çantalar kullanılabilir.

Kedi Çantalarının Özellikleri

Kir tutmayan malzemelerden yapılmış taşıma araçlarının silinmesi ve temizlenmesi kolaydır. Bez kedi taşıma çantası, plastik ürünler olmadan yapmak isteyenler için ideal alternatiflerden biridir. Katlanabilir kumaş modeli çekmece veya dolapta saklanabilir. Fermuarlı tasarım ve pratik çapraz çanta dayanıklı kumaştan yapılmıştır. Son dönemde popüler olan model şeffaf çanta şık bir tasarıma sahiptir.
Şeffaf plastik ve kumaş malzemenin birleştirilmesiyle yapılmıştır. Transparan kedi taşıyıcı modelinin geniş tasarımı ve rahat taşınması, kedilerin sürüş sırasında dışarı bakmasını sağlar. Araba sürerken de kediyi görebilirsiniz. Su geçirmezliği sayesinde el ve sırt dostu tasarıma sahip şeffaf ürünleri tercih edebilirsiniz

Hazneli Kum Torbası

Kedi kumu kepçe çeşitleri Kedi kumu kepçeleri, kum kutusunda kullanılan kumun niteliğine ve boyutuna bağlıdır. Kürek tasarımı da çeşitli kullanım seçenekleri sunarak evcil hayvan sahiplerine kolaylık sağlamaktadır. İnce kumun tercih edildiği bir tuvaleti temizlemek için kedi tuvaletinin kepçesini kendinize yaklaştırmanız gerekir. Bu, kumun tozsuz temizlenmesini sağlar ve ince parçacıkların sıkı aralıklı bıçaklardan geçmesini ve kullanılmayan kumun çöp kutusuna dökülmesini önler. İri bentonit kedi kumu kutuları, silika kum kutuları ve granüler kum kutuları için uygun elek aralıklı kepçe modelleri bulunmaktadır.

Kedi Kum Torbalarının Özellikleri

Kedi kumu kutularının çeşitleri ve kumun tane yapısı farklılık göstermektedir. Evcil hayvan sahipleri için hazneli kum torbası modeli de mevcuttur. Hunili kum kepçe modeli, evcil hayvan sahiplerinin bir torbaya ihtiyaç duymadan tuvalette biriken idrar ve dışkıları toplamasını sağlar. Bu modeller çok fazla cep kullanmayan ve doğaya zarar vermek istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Günde birden fazla çöpü temizleyen evcil hayvan sahipleri, haznede toplanan çöpleri tek seferde bir torbada toplamak yerine doğrudan çöp kutusuna atmayı tercih edebilir. Bazı ekskavatör modellerinde bir yerleştirme istasyonu bulunur. Bu hazneye bir çöp torbası koyabilir veya toplanan çöpleri doğrudan çöp kutusuna atmak için bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Köpek Maması Seçimlerinin Önemi

Refleks mamalar köpeğin kaslarını hedef alarak gün boyu hareket etmelerini, reflekslerini sağlıklı bir şekilde kullanmalarını ve sağlıklı beslenme desteği sağlayacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Köpeklerin daha uzun yaşamaları için ihtiyaç duydukları vitamin takviyelerini sağlayan E ve C vitamini, L-karnitin ile kalp sağlığını destekler. Fosfor kısıtlı besinler böbrek sağlığı için iyi bir seçimdir. Küçük köpekler için Yavru köpek maması , küçük köpeğin ağız, çene ve diş yapısına göre parçalanan yiyecekleri içerir. Köpeğin cinsine, yaşına ve kilosuna göre mama paketindeki beden tablosuna göre köpeği besleyebilirsiniz.

Köpek maması içeriğindeki cilt koruyucu maddeler köpeklerde tüy dökülmesini azaltır. Aynı zamanda, köpeğinizin tüylerinin parlak görünmesini sağlayan mamalar, yüksek mineral içeriği nedeniyle çok beğenilmektedir. Köpeğinize güçlü kemikler ile daha atletik bir görünüm kazandırılır ve yediği yiyeceklerle eklem bağlantılarını güçlendirir. Göz sağlığı ve beyin gelişimi üzerinde olumlu etkisi olan DHA açısından zengin besinler sayesinde köpeğiniz sağlıklı kalabilir. Yüksek kaliteli yağ ve asit içeren köpek maması da kilo kontrolü için harikadır. Kurye Mama sitesinden ürün alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.