TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Minecraft Server Kurma

0

2009 yılında sadece bir hafta içerisinde yazılmış olan Minecraft oyunu; resmi olarak 2011 yılı içerisinde yayınlanmıştır. Kısa sürede tüm dünyaya yayılan bilgisayar oyunu, tüm oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bloklarla kendinize bir dünya inşa ettiğiniz minecraft oyunu, son derece basit bir sistem ile ilerlemektedir. Alışık olduğumuz grafik harikası tasarımların yanı sıra daha sıradan; hatta bazı kişileri rahatsız edecek derecede sıradan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu dünyada üç boyutlu farklı bir evrene geçiş yapıyorsunuz diyebiliriz. Değişik materyaller sayesinde kendinizi ekipmanlar yapıyor; savaşıyor ve avlanıyorsunuz. Sizler de Minecraft’ta server sahibi olmak ister misiniz?

Minecraft server kurma ile kendi serverinize sahip olabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Edindiğiniz server sayesinde farklı bir oyun evrenine geçebileceksiniz. Kendi evreninizde dilediğiniz gibi bir oyun keyfine merhaba diyebilirsiniz. Sizlere profesyonel olarak sunmuş olduğumuz server kurma ve Minecraft server kurma hizmeti ile server kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Kendi bütçenize göre olan hizmet paketlerimize göz atabilir, kendinize; oyunda yeni bir dünya inşa edebilirsiniz.

Fivem Türkiye

Fivem Türkiye ; son zamanlarda bir çok kullanıcının dikkatini çeken bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. GTA 5 oyunun özelleştirilmiş oyuncu serverlerında oynamayı destekleyen modifikasyon olarak da nitelendirebiliriz. Fivem Server sayesinde, çok oyunculu bir şekilde oyun oynamak istediğinizde; tek seçeneğinizin resmi serverler olmuyor. RP sunucuları ve benzeri çeşitli modları barındıran  serverlera da kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Server kiralama ya da satın alma hizmetinden faydalanarak, sizler de kolay ve pratik bir şekilde server sahibi olabilirsiniz. Kiralamış ya da satın almış olduğunuz serverlerin kontrolünü tamamen sizlere aittir. Server üzerinden herhangi bir kısıtlamaya tabi tutulmazsınız. Böylelikle kendi kurallarınız kendi serverinizde geçerli olur. Uzun süredir sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetle; kendi güvenli alanınızı inşa edebilirsiniz. Server kiralama ve satın alma işlemi sayesinde Fivem Türkiye’de bir sunucunuz olacak, keyifli dakikalarınızı arttıracaksınız.

Csgo Server

Csgo  Hidden Path Entertainment,  Global Offensive ve Valve tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş çevrimiçi bir oyundur. Birinci şahıstan nişancı oyunu olarak da nitelendirilebilir. Csgo Counter Strike  serisinin dördüncü oyunu olarak bilinmektedir. Bu nedenle Counter Strike oyunun daha geliştirilmişidir. Bir çok farklı oyun modunu bünyesinde barındırmaktadır. Csgo oynamayı tercih eden oyuncular, farklı modlar doğrultusunda eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirler. Csgo aynı zamanda farklı serverlere de sahip oyundur. Bu serverlerde farklı temalar işlenebilmektedir. Ancak oyun işleyişi aynı şekilde devam eder. Sizler de csgo server sahibi olmak ister misiniz? Farklı ve kendi ürettiğiniz bir server sahibi olmak istiyorsanız, bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmet ile yepyeni csgo server sahibi olabilir, kendi arkadaşlarınızla aktif olarak dilediğiniz gibi oyununuzu oynayabilirsiniz.

Csgo server sahibi olmanız için server kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Server açmak artık oldukça pratik bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Artık her kişi istediği yapıda ya da tarzda bir servere sahip olabilir. Size ait olacak olan bu serverde bütün kontroller size aittir. İstediğiniz şekilde değişiklik yapabilir, kendi kurallarınızı oluşturabilirsiniz. Geliştirilmiş oyun paneli doğrultusunda kendi serverinizde dilediğiniz değişiklikleri kolaylıkla uygulama imkanınız bulunmaktadır. Satın aldığınız ya da kiraladığınız server oyun içerisinde yer alan topluluk serverları kısmında yer alır. Böylelikle isteyen herkes kolaylıkla sizin csgo serverinize bağlanabilir. Serverların tam lokasyonları Türkiye olarak yer aldığı için server listesinde bu serverlar en üst sırada gözükmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.