TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

ÖTV İndirimi Sonrası Ford Fiyatları

0

ÖTV indirimi sonrasında araba firmaları da kampanyalarına hız verdi. Bunun yanında ÖTV indirimleri ortalama olarak 50 bin TL kadar indirim fiyatlara yansımış durumda. Fiyatlarda görülen bu iyileşme sıfır araç sahibi olmak isteyenlerin de araç almasına imkân tanımıştır. Böylelikle birçok farklı modelde kampanyalar ile birlikte araç sahibi olmak isteyenlerin imkânlardan yararlandırılması mümkün olmuştur.

Son dönemde artan ÖTV fiyatları insanların beklentilerini karşılamak adına indirilmiştir. Hükümetin indirimleri ile birlikte Ford markaları da indirimlere girmiştir. Hem ÖTV indirimleri hem de markaların kampanyaları ile araç sahibi olmak oldukça kolay hale gelmiştir.

Ford Puma Fiyat Listesi

Binek araba alanında önemli bir seçenek olarak karşımıza çıkan Ford modelleri ülkemizde beğenilen bir araba markasıdır. ÖTV indirimleri sonrasında Ford puma fiyat olarak büyük bir düşüş yaşamıştır.  Puma model araçların fiyatları incelendiğinde söz konusu araçların 250 bin ile 400 bin arasında değiştiği görülür.

Sıfır araba almak isteyenler için önemli seçenekler sunan bu marka araçlarını satın almak için finansman koşullarından da yararlanabilirsiniz. Günümüzde puma marka araba satın almak için hem ÖTV indirimi hem de otomobil markalarının kampanyaları önemli avantajlar sağlar.

Ford Focus Fiyat Listesi

Ford ailesinin ülkemizde sevilen bir modeli olan Ford Focus fiyat listesi ise 230 ile 400 bin TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulur. Renk ve model olarak birçok farklı renk ve model seçeneği ile karşımıza çıkan Focus ailesinden binek araba temin edebilirsiniz. Söz konusu arabaların benzinli ya da dizel modelleri de yine müşterilerin tercihlerini yansıtır. Aynı zamanda kampanyalar ile birlikte Focus fiyatlarında ödeme koşulları daha kolay hale gelmiştir.

Siz de yeni ÖTV indirimleri ile birlikte beklentileri karşılayan sıfır araba fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Sadece binek arabalar için değil aynı zamanda ticari araba satın almak için de yine ÖTV indirimleri avantajlı fiyatlar ve teklifler ortaya koyuyor. Günümüzde bu nedenlerden dolayı birçok yeni ürün ve araba teklifi karşımıza çıktığından dolayı sıfır araba satın almak daha mümkün hale gelmiştir. Siz de ÖTV düşük fiyatlar ile araba satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.