TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Pubg Mobile UC, League of Legends RP ve Zula Altını Satın Alma Rehberi

0

Pubg Mobile, Lol ve Zula ülkemizde en çok oynanan arasında yer alıyor. Bu oyunlar değişik niteliklerde ve platformlarda olsa da genellikle Fps ve Mmorpg oyun modlarında takım savaşı şeklinde veya Battle royal oynanış modları bulunuyor. Kıyasıya rekabetin sürekli devam ettiği bu oyunlarda rakiplerinizin önünüze geçmeniz için bazı paketleri ve özellikleri aktif etmeniz gerekecek. İşte sizlere en uygun Pubg mobile uc, League of Legends RP ve Zula altını nasıl alabileceğinizi göstereceğiz.

Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile oyununun isminde anlaşılacağı üzere yüz kişinin bir uçaktan atlayıp bir adada hayatta kalma mücadelesi ve oyun sonunda sadece bir kişinin kazanabileceği Battle Royal tarzında ülkemizde en çok oynanan oyundur. Oyun içerisinde bulunan silah ve ekipmanları çeşitli bölgelerden toplayarak ve rakiplerinizle bu hengamede bir yandan çatışarak diğer yandan da toksik alandan kaçarak en son kişi olarak kalmaya çalışıyorsunuz.

Pubg Mobile’da bulunan silahlar, ekipmanlar ve araçlar Pubg mobile UC ile yükseltilebilir hale getiriliyor. Özellikle silahların seviyesini yükseltmek, karakterinize en iyi kostümü almak veya en dikkat çekici aracı kullanmak için Pubg mobile UC edinmeniz gerekiyor. Size kolayca Pubg mobile UC satın alacağınız bir adres bırakıyorum. İndirimli Pubg Mobile UC paketlerinden istediğinizi seçebilir veya Elite pass gibi oyun içi paketleri tercih edebilirsiniz.

League of Legends RP Satın Al

Dünyanın en çok oynanan ve bugüne kadar E-spor sektöründeki en başarılı oyun olan League of Legends 5v5 bir takım savaşı şeklinde gerçekleşiyor. Oyun içerisinde 150’den fazla Şampiyon bulunuyor ve bu şampiyonların her biri farklı bir oyun mekaniği ve özelliğiyle karşımıza geliyor. League of legends RP satın alarak sizlerde en çok sevdiğiniz şampiyonların özel kostümleri edinebilir ve rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. League of Legends RP ile sadece kostüm değil bazı şampiyon paketleri, şampiyon özellikleri, ifadeler, totemler gibi birçok market ürünü arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Sizler için en ucuz ve güvenli League of Legends RP satın al linkine tıklayarak güvenle alışverişini yapabilir ve takımınızın lider isimleri arasında yer alabilirsiniz.

Zula Altını Satın Al

Zula, taktiksel nişancı ve FPS oyunu 5v5 takımlarla ülkemizde en çok tercih edilen Türk yapımcılı bir savaş oyunudur. CS:GO, Valorant ile oldukça benzer özellikler ve oynanış gösteren bu yerli yapımda savaş arenasında rakiplerinizi alt etmeniz için güçlü ekipmanlar, zırhlar ve silahlar kullanmanız gerekiyor. Oyun altınıyla bir yere kadar ilerleyebileceğiniz daha üst seviye silah ve ekipmanlar için Zula altını almanız gerektiğinden en ucuz Zula altını satın al linkinden istediğiniz miktarda Zula altını alabilirsiniz. Zula altınıyla silahlarınızın seviyesini yükselterek normalde öldüremediğiniz ve görür görmez gri ekrana baktığınız rakiplerinizi etkisiz hale getirin.

Bu makalemizde sizlere Pubg mobile UC, League of Legends RP ve Zula altını satın alma yöntemlerini anlattık. Sizde rehberimizde belirttiğimiz bağlantılardan oyun içi harcamalarınızı güvenle yapabilirsiniz. Bunun dışında birçok kategoride E-pin, oyun ve Program kategorilerinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.