TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Smart Box Nedir?

0

Smart box, kullanıcılara pek çok kolaylık ve pratiklik sunmaktadır. Özellikle de teknolojinin günden güne giderek daha çok geliştiği göz önüne alındığında televizyonu anlama biçimimizde köklü bir  değişime tanık oluyoruz. Artık TV kanalları yerine YouTube kanalları izlenmekte, dizi ve filmler için çeşitli platformlar tercih edilmektedir. Ancak  bilgisayar veya telefon ekranınız yerine büyük televizyon ekranınızda izlemek istiyorsanız smart box sizlere beklentilerinizden daha fazlasını sunmayı başaracaktır.

Smart Box Neler Sunar?

TV’nize bağlı bir smart box sayesinde birbirinden çeşitli pek çok kanalı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu cihazlar küçüktür, ancak birçok aktivite içerirler. Bu cihazlar, web sayfalarını TV’nizde görüntülemenizi sağlar. Bu sayede istediğiniz web sitesini ziyaret etme ve istediğiniz içeriği izleme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca smart box kullanmak, görüntü, ses ve altyazı gibi tüm dijital içeriğinizi TV‘nizde görüntülemenize olanak tanır. Kısacası, bir TV kutusu, TV’nin neyle ilgili olduğudur.

Smart box ile istediğiniz videoyu açıp TV’nizde izleyebilirsiniz. Özellikle günümüz kullanıcıları televizyonlarından Netflix ve Youtube gibi kanallara  bağlanarak büyük ekranda film keyfi yapmak istiyor. TV’niz bir medya cihazı olarak görünecektir. Harika özelliklerinden biri, size istediğiniz filmleri izleme fırsatı veren sabit disk ve flash bellek kullanımıdır. Sabit sürücünüzdeki veya flash belleğinizdeki videoları ve görüntüleri TV ekranınızda kolayca görüntüleyin. Tüm bu özelliklerin yanı sıra uydu olmadan da kanallara smart box TV ile erişebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.