TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Steam Yaz İndirimi 2021 Ne Zaman?

0

Her yıl düzenlenen Steam yaz indirimi bu yılda yapılacak ve etkinlik tarihi oldukça yakın. Birçok oyuncunun merakla beklediği indirim dönemi yaklaşıyor ve akıllarda tek bir soru var. Steam yaz indirimi 2021 ne zaman? İşte bu yazımızda size bu sorunun cevabını vereceğiz.

2021 Steam Yaz İndirimi

Epic Games Store ve GOG yaz indirimlerini çoktan açıkladı ve gözler Steam’e çevrildi.

Her indirim döneminde oyuncular, Gaben’ın cüzdanınızdaki tüm parayı almaya odaklandığı çeşitli internet esprileri ile gündem yaratıyorlar. Ayrıca, oynamayı dört gözle bekledikleri oyunların bazılarını satın almak için indirim bekleyen oyun tutkunlarına da neşe veriyorlar ve bu da indirimin başlaması için heyecanlanmak için iyi bir neden haline geliyor.

2021 Steam Yaz İndirimi Başlangıç Tarihi

SteamDB‘ye (Steam Database) göre, 2021 Steam Yaz İndirimi’nin başlama tarihi oldukça yakın. Sitede yazan bilgilere göre 24 Haziran 2021 tarihinde başlayacak yani başlamasına 3 gün kaldı.

Şu anda ne gibi fırsatlar beklendiği konusunda bir bilgi yok ama bunun yılın en büyük oyun satışlarından biri olduğunu düşünürsek, Steam’deki oyunların büyük çoğunluğunun büyük oranda indirimli olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Daha yeni sürümler söz konusu olduğunda, bunlar genellikle yüzde 25 ila 30 indirimli oluyor. 2020 sonlarında ve 2021 oyunlarında şimdiye kadarki en büyük konuşma noktalarından biri, hala düzeltilme sürecinde olan Cyberpunk 2077 oldu, şu anda GOG’da yüzde 33 indirim var, bu nedenle Steam Yaz İndirimi, eğer mümkünse Steam Yaz İndirimi’nde aynı indirime sahip olabilir.

Hangi oyunların tam olarak indirime gireceğini bilmiyoruz ancak birçok oyunun indirime gireceğinin garantisini verebiliriz.

Bu kapsamda size önerebileceğim birkaç oyun var. Türü hoşunuza gitmeyebilir, bu tamamen size kalmış ancak mutlaka oynanması gerekenler var.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş.

Football Manager 2021

Football Manager 2021

Yeni eklemeler ve oyun yükseltmeleri, ek derinlik seviyeleri, drama ve özgün bir futbol sunar. FM21, menajerlik becerinizi geliştirmeniz ve kulübünüzü başarıya taşımanız için sizi hiç olmadığı kadar güçlendiriyor.

Startup Company

Startup Company

Startup Company, yeni bir şirketin CEO’su olarak çalışacağın sanal iş simülasyonu oyunudur. Görevin, kendi web siteni oluşturmak ve dünyanın en büyük teknoloji devlerine karşı rekabet etmek! Ufak bir şirketten büyük bir teknoloji devine giden yolda yapacak çok işiniz var!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.