TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Swarm hesabı nasıl silinir? Uygulamayı tamamen nasıl ortadan kaldırabiliriz?

0

Swarm uygulaması daha önceden adı Foursquare olan kullanıcıların yer bildirimi yaptıkları ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmaya yarayan bir uygulamadır.

Android veya İos işletim sisteminde yer alan Swarm uygulaması üzerinden kullanıcılar Profil veya Ayarlardan hesap silme işlemi yapamamaktadır. Sosyal Medya Uygulamaları kullanıcıların hesaplarını silmemeleri için bu işlemleri zorlaştırmaktadır.

İşte Swarm hesabı kaldırmanın yolları.

foursquare-giris-yap

1-Swarm uygulamasını silmek için kullanıcılar öncelikle Foursquare’in internet sitesini ziyaret etmeleri ve Foursquare hesaplarına Ürünler>Swarm seçeneğinden giriş yapmaları gerekmektedir.

Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifremi Unuttum bağlantısına gitmeniz ve daha sonra E-mail’inize gelen şifreyle Foursquare.com adresine gitmeniz ve giriş yapmanız gerekiyor.

2-İkinci adımdaki işlemleri tamamladıktan sonra önünüze “Foursquareden Neden Ayrılıyorsun” formu gelecektir. Neden ayrılmak istediğinizi burada seçerek belirtin.

3-Açılan pencereden  https://tr.foursquare.com/delete_me adresine gidin ve sayfa altında yer alan “DELETE ACCOUNT” kırmızı buton’a tıklayın. (Eğer ilk olarak bu işlemi yapmaya çalışırsanız site sizden şifre isteyecektir. Birinci adımı takip ederek şifrenizi oluşturabilirsiniz.)

4-Tüm adımları doğru şekilde yapmanız halinde onaydan sonra Foursquare uygulamasına bağlı Swarm hesabınız tamamen silinecektir.

5-Daha sonra uygulamayı Android veya İos işletim sistemli telefonlarınızdan Ayarlar>Uygulamalar menülerinden kaldırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.