TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

TikTok Yeni Bir Özellik Getiriyor! Repost Yolda

0

TikTok Yeni Bir Özellik Getiriyor! Repost Yolda  Eskiden Instagram gibi sosyal medyada bir şeyi tekrar paylaşmak isteseydiniz, onu cihazınıza indirip yeniden yüklemeniz gerekiyordu. TikTok‘ta bu özellik olmamasına rağmen popülerliğini hiç kaybetmedi aksine kullanıcı sayısını arttırdı.

Ancak, bu günlerde yeniden gönderme yani repost bir çok uygulamada bulunan bir özellik haline geldi ve artık bunu bir veya iki dokunuşla yapmanıza izin veren ve süreci kolaylaştıran güncellemeler popüler sosyal medya uygulamalarına getirilmeye başlandı.

TikTok kullanan ve yeniden paylaşım özelliğini kullanmayı isteyen kullanıcılar için güzel bir haber vermek istiyoruz. Repost özelliği TikTok için yolda! Bu, TikTok‘un şimdi bir yeniden gönderme düğmesini test ettiğini keşfeden Matt Navarra‘nın bir tweetine göre. Muhtemelen bunun yaptığı şey, bir TikTok videosunu izleyebilmeniz ve yeniden yayınlayabilmenizdir.

TikTok Yeni Bir Özellik Getiriyor! Repost Yolda

 

Bu özelliğin nasıl çalıştığı ve videoyu nerede yeniden yayınlayabileceğiniz henüz belli değil. Kullanıcıların hikayelerine fotoğraf veya video ekleyebildiği Instagram‘dan farklı olarak TikTok‘ta böyle bir özellik bulunmuyor, en azından şimdilik. Bu yeniden yayınlama özelliğinin, şirketin Hikayeler benzeri özelliğiyle birlikte başlatılması muhtemel gibi gözüküyor.

TikTok Yeni Bir Özellik Getiriyor! Repost Yolda

Şu anda her iki özelliğin de tüm kullanıcılar tarafından ne zaman kullanıma sunulması beklendiği konusunda bir bilgi yok, ancak şimdilik test nedeniyle kullanılabilirliği oldukça sınırlı gibi görünüyor.

Sizlere bu yazımızda “TikTok Yeni Bir Özellik Getiriyor! Repost Yolda” başlıklı haberimizin detaylarını verdik. Daha fazla içeriğe ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.