TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Uncharted 4 PC İçin Yakında Gelebilir

0

Sony tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Uncharted 4 PC sürümünün geleceğinden bahsedildi. Düzenlenen etkinlik kapsamında PC sürümünün yakın zamanda gelecek oyunlardan bahsedilirken, sunumdan alınan görüntülerin internette yayınlanması sonucunda Uncharted 4’ün de yakın zamanda PC için hazır hale geleceği tahmin edildi.

Uncharted 4 PC İçin Yakın Zamanda Çıkabilir

Özellikle E3 2021 ve Summer Game Fest gibi etkinliklerin tarihleri yaklaştıkça, Sony’nin yeni açıklamaları da merakla bekleniyor. Uncharted 4’ün PC’ye çıkabileceği haberi Sony’nin yatırımcılar ile düzenlemiş olduğu bir etkinlik kapsamında öğrenildi. Etkinlik için hazırlanmış olan sunumda ortaya çıkan detaylarda planlanmakta olan PC sürümlü oyunların alt kısmında Uncharted 4 de yer alıyordu.

Haberin sızdırılmış olduğu belgede oyunun ne zaman PC için çıkacağı henüz belirtilmiyor. Ancak bu belge ile birlikte Sony’nin sevilerek oynanan Uncharted 4’ü PC sürümünü çıkarmak için hazırlıklar yapıldığı resmiyet kazanmış oldu. İlk kez Mayıs 2016 tarihinde PS4 için çıkmış olan Uncharted 4’ün henüz PS5 sürümü de çıkmadı ve bu yüzden hayranları tepki göstermişti.

Uncharted 4 Konusu Nedir?

Uncharted 4 konusu itibariyle macera severlere özel bir oyun deneyimi yaşatıyor. Bir Hırsızın Sonu alt başlığını taşıyan oyundan bir tür Indiana Jones filmi tadı almak da mümkün. Oyunun baş karakteri Nathan Drake çok zorlu bir çocukluk dönemi geçirmiş ve bunun etkilerini de yetişkinliğinde de görmektedir. Özellikle ağabeyi Sam ile olan ilişkisi yüzünden her zaman duygusal anlar yaşayan Drake’nin öyküsü de oyunculara adeta bir film izliyor hissi yaşatıyor. Gizemli mekanların pahalı hazinelerini ele geçirmek üzerine kurulu olan oyunda, definelerin peşinde koşarken karakter aksiyon dolu anlar yaşıyor. Özellikle Uncharted 4 dövüş ve silah kullanım mekaniği son derece beğeni topladığından oyun çıkış tarihi olarak üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen popüler olmayı sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.