TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Valorant Satın Alma Geçmişini Öğrenme

0

Valorant İçin Ne kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor Musunuz? Riot Games’in çevrimiçi taktiksel nişancı oyunu olan Valorant ve diğer Riot Games oyunları için ne kadar harcama yaptığınızı biliyor musunuz? Valorant Satın Alma geçmişini öğrenmek için işte yapmanız gerekenler.

Valorant Satın Alma Geçmişini Öğrenme

Valorant satın alma geçmişine bakabilmek için henüz oyun içi arayüz bulunmuyor. Ancak resmi internet sitesinden satın alma geçmişiniz, satın alımlarınız ve oyun için ne kadar harcadığınızı görebilmeniz mümkün. Valorant ücretsiz bir oyun olsa da, silah kaplamaları ve sezon geçiş biletleri gibi oyun içi satın alımlar bulunmakta. Artık resmi internet sitesinden bütün satın alımlarınızı görebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda oyun içi arayüze de entegre edileceğiniz düşündüğüm bu sistemi şimdilik internet sitesi aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Valorant tüm oyun içi satın alımlarınızı görebilmek için yapmanız gerekenler:

1.Valorant satın alma geçmişinizi görmek için buraya tıklayarak resmi internet sitesine gidin.

2.Riot hesabınızla giriş yapın.

3.’’Satın Alma Geçmişimi göster’’ butonuna tıklayın.

4.Valorant Puanları’nız ve Radyanit’inizle yapmış olduğunuz satın almalar da dahil olmak üzere bütün geçmiş satın alımlarınızı görebileceksiniz. Hem de tarih, saat ve maliyetler dahil her şeyi görebileceksiniz.

Valorant satın alma geçmişinizde size ait olmayan bir işlem görürseniz, Riot Games’e şikayette bulunabilirsiniz. Riot Games çok eski işlemler için para iadesi yapmaz, ancak VP’yi yanlışlıkla farklı bir silah kaplamasına harcarsanız VP iadesi alabilirsiniz.

Şunu da eklemekte fayda var, diğer Riot Games oyunları için de benzer bir sistem bulunuyor.

Herkese iyi oyunlar!

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol etmek için tıklayın.

Valorant E-Spor’un Geleceği

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.