TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Witch It fiyatı 2 Dolara düştü!

0

Beğenilen video oyunlarından Witch It ile ilgili olarak Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim boy gösterdi. Bu bağlamda Witch It fiyatı yalnızca 2 Dolara inmiş durumda. 

Steam’in Türk Lirasını terk etmesi, bu bağlamda Türkiye’de de Dolar para birimini kullanması ülkemizde tepkilerin odağında olmasına neden olmuştu. Dolar sistemine geçilmesinden sonra video oyunları ülkemizde Dolar olarak hesaplandığında çok daha pahalı bir hale gelmeye başladı. Bunun neticesinde oyuncular artık bir oyunu satın alabilmek için adeta indirim dönemlerinin gelmesini bekliyor. Şimdi bu bağlamda Witch It video oyunuyla ilgili olarak oyuncuların hoşuna gidebilecek büyük çaplı bir indirim uygulandı.

Witch It Steam fiyatı normal şartlarda Steam üzerinde 10,49 Dolar olup, bu bağlamda Türk lirası olarak yaklaşık 340 TL’ye tekabül etmektedir. Şimdi gerçekleştirilen yeni Witch It indirimi sayesinde oyun Steam üzerinde yalnızca 2 Dolara indi. Bu bağlamda oyunun Türk Lirası olarak karşılığı yaklaşık 65 TL’ye tekabül ediyor. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 21 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup, ardından oyunun tekrar eski fiyatına dönmesi beklenmektedir.  Bu bağlamda henüz Witch It oyununu oynamadıysanız hazır böyle bir indirim gerçekleşmiş durumda iken değerlendirmenizi öneririz.

Bu arada indirimden yararlanabilmek için Steam üzerinde üyeliğinizin bulunması gerektiğini belirtelim. Üyeliğiniz yok ise ücretsiz olarak kısa bir süre zarfında açabiliyorsunuz. Daha fazla Steam indirim haberi için platformumuzu takip etmeye devam edin ve diğer içeriklerimize de göz atmayı ihmal etmeyin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.