TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

WordPress Manşet Eklentileri

0

WordPress manşet eklentileri sitenizi daha estetik ve ziyaretçiler için işlevsel kılmak amacıyla büyük bir kolaylık sunuyorlar. Özellikle haber siteleri başta olmak üzere her türden sitenin kullanacağı manşet eklentileri ile birlikte sitenizi farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Gutenslider

En çok tercih edilen manşet eklentileri arasında bulunan Gutenslider, son derece kolay bir şekilde kullanıldığı için ihtiyacınızı kolayca karşılıyor. Sade ve modern görünümü ile dikkat çeken eklentide sadece resim ile ya da üzerine yazı yazarak manşet oluşturmak mümkün hale geliyor. Oluşturulan eklentiler ise tam ekran olarak sitede yer alabildiği gibi kullanıcının tercihine göre özel boyutlarda da oluşturulabiliyor.

Slider Revolution

Sunmuş olduğu gelişmiş özellikler ile WordPress manşet eklentileri arasında öne çıkan Slider Revolution, özellikleri ile pek çok ücretli temada dahi kendisine yer bulabilmektedir. Eklenti WordPress’teki tüm alanlar ile uyumludur. Hem mobilde hem de bilgisayarda özel bir görünüm sağlar. Sürükle bırak mantığı ile çalışan eklenti bu sayede kullanıcının da yorulmadan manşet oluşturmasını sağlıyor. Aynı zamanda 60 hazır slayt görünümü sayesinde de ihtiyaç duyulan görselleri aramaya gerek bırakmadan hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getiriyor.

10Web Slider

Özellikle hızlı çalışması ile listede öne çıkan eklenti bu sayede sitenin yavaşlamasının da önüne geçiyor. Oluşturulan manşet kolay bir şekilde yazıların ya da sayfanın içine eklenebiliyor. Bu sayede istenilen manşet bilgileri de kullanıcının herhangi bir çaba göstermeden sayfada çıkmasını sağlıyor. Ayrıca eklentide manşeti video olarak da yüklemeniz mümkün.

SlideDeck Responsive Slider

Ücretsiz manşet eklentileri arasında öne çıkan bu eklenti pek çok sitenin tercih ettiği bir eklentidir. Kolay bir şekilde resimlerin sürüklenerek manşet haline getirildiği eklentiyi çeşitli yazılara ve sayfalara koymak mümkün. Geçiş animasyonlarının ayarlanması da özel bir kolaylık sunuyor.

Featured and Content Slider

Daha estetik manşet görüntüsü isteyenlere hitap eden bu eklenti içerikleri adeta vitrin görünümünde sunuyor ve özellikle e – ticaret yapanlar için önemli bir işlev üstleniyor. Ayrıca sadece istenen kategorileri manşet olarak gözükmesini seçmek de mümkün. WordPress manşet eklentileri arasında öne çıkan eklentinin bir diğer özelliği de yazı içine de rahatlıkla eklenmesi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.