TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

0

2021 CS GO Bunny Kodları  Bunny Hop Nasıl Yapılır? CS GO Bunny kodları nelerdir? nasıl yapılır? CS Go Bunny kodları oyunda size ayrıcalık tanıyan sizi bir adım öne geçiren hız katan bir hile kodudur. Kodu uyguladıktan sonra harita üzerinde daha hızlı hareket ettiğinizi göreceksiniz. Oyununuza farklılık, hareket ve eğlence katmak istiyorsanız bunny kodunu uygulamanız yeterli olacaktır.

Bir diğer adıyla Tavşan zıplaması, ilk atlayıştan hemen sonra karadayken tekrar zıplama eylemine verilen addır. Bunu yaparken eğer hareketinizi başarılı bir şekilde sürdürürseniz tavşan gibi zıplamaya ve hızlı gitmeye başlamış olursunuz.

Tavşan atlama yapmak bazen söylendiği kadar kolay olmuyor pratik ile zamanla geliştirmeniz ve mekaniğe alışmanız gerekiyor. Ek olarak tavşan zıplama yani bunny hop yapmanın avantajlarına bakarsak birisi de siz hızlı giderken CS: GO’da çok önemli olan sessizliği diğer hareket durumlarından daha iyi bize sunmasıdır bu da oyundan alacağınız zevki iki katına çıkartıyor.

2021 CS GO Bunny Kodları - Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Bir sunucunun saniyede güncelleme sıklığı anlamına gelen tickrate değeri bunny hop yapmanızda önemli bir rol oynayacağını şimdiden söyleyelim. Alışık olduğunuzdan farklı bir tickrate değerine sahip bir sunucuya katılmak sizi hazırlıksız yakalayabilir alışmanız zaman alabilir ve bunny hop yapmaya alışkın olsanız bile acemi olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Bu sebeple oynadığınız sunucunun tickrate değeri önemli bir nokta. Bunny hop becerilerini zamanla geliştirerek alışacaksınız. Rekabetçi maçlarda dahi size avantaj sağlayabilir. O halde bu yazımızda sizlere 2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını tüm detaylarıyla verelim.

CS GO bunny açma kodu sayesinde  rahatlıkla hiçbir uğraşa gerek kalmadan bunny hop’u kolaylıkla yapabilirsiniz, harita üzerinde hızlı bir şekilde hareket edebilmek için aşağıda ki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bunny kodu büyük bir kolaylık olsa da, bunny hop yaparak ilerlemek, kodla da olsa çok basit bir şey olmadığını sizlere söylemek istiyoruz. Bu yüzden CS GO bunny kodunu kullanırken, biraz da olsa nasıl kullanabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Gerçekleştireceğimiz bir kaç işlemden sonra bunny yapabiliyor olacak ve harita üzerinde çok hızlı hareket edebilme imkanına sahip olacaksınız.  CS GO bunny hop kodu olarak da bilinen bu kodun nasıl çalıştığını ve bunny nasıl yapılır sorusunun da cevabını aşağıda verdik.

CSGO Bunny Kodu – 2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak Konsolu (é) tuşu ile açıyoruz.
 • Konsola sunucuda kodları kullanabilmemiz için “sv_cheats 1” yazarak ilerleyin.
 • Sunucuda kodları etkinleştirince bunny kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz ve kapatıyoruz.
 • Artık sunucuda bunny kodu çalışır duruma gelmiş olması gerekiyor eğer çalışmazsa “sv_restart 1” kodunu konsola yazıp sonra tekrardan bunny kodunu yazabilirsiniz bu sefer çalışacaktır.

Bunny Hop ilk atlamadan hemen sonra zemin üzerindeyken tekrar zıplama anlamına gelir. Bunu yaparken hareketinizi başarıyla sürdürürseniz, tavşan gibi zıplamaya başladığınızı sizler de görebileceksiniz. Peki çeşitleri nelerdir?

Hızlı bunny yapmak için: sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost

0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

Normal hızda bunny yapmak için: sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost

0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

CS:GO bunny kodu etkinleştirmek için öncelikle geliştirici konsolunu açmanız ardından yukarıda ki kodları yerleştirmeniz gerekiyor . Bunun için önce Ayarlar kısmına gitmeniz ve Oyun sekmesine tıklamanız gerekiyor. Burada, üst kısımda bulunan ‘Geliştirici konsolunu etkinleştir’ kısmını ‘Evet’ seçeneğine ayarladıktan sonra artık konsola erişebileceksiniz.

CSGO Mouse ile Bunny Yapmak – 2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

2021 CS GO Bunny Kodları - Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Bu yöntem ise yine beceri gerektirmektedir ama alıştıkça yapmak da uygulamak da kolaylaşacaktır.

 • Kodları Console’a girin.
 • mwhellup” bağla + atlama
 • Bunnymizi Scroll(Tekerlek) Tuşuyla Yapabiliriz

Script ile Bunny Yapmak

 • Autohotkey programı indirin.
 • Masaüstüne sağ tıklayıp yeniye gelerek AutoHotKey Scriptine tıklayın
 • Oluşturulan klasöre bHoP ismini verelim ve “Edit Script” seçeneğine tıklayın
 • Önümüze çıkan klasördeki yazıları silelim ve onun yerine yukarıda ki kodları yapıştırın

Oyuna girmeden oluşturduğumuz scripte çift tıklayıp açın ardından oyuna girin ve  Space’a basılı tutarak bunny yapabilirsiniz.

CS: GO bunny hop hızlandırma kodları -2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Yukarıda sizlere paylaştığımız kodu aktif ettikten sonra standart bunny hop yapabileceksiniz. Eğer CS: GO bunny hop hızlandırma kodu arıyorsanız size aşağıda ki kodu konsola yapıştırmanız gerekli devamında bunny hop yaparken hızlanacaksınız. Bu kod resmi Valve sunucularında çalışmayabilir bunu baştan söyleyelim. CS: GO bunny hop hızlandırma kodları aşağıdadır:

 • sv_cheats 1
 • sv_enablebunnyhopping 1
 • sv_autobunnyhopping 1
 • sv_enablebunnyhopping 1
 • sv_staminamax 0
 • sv_staminajumpcost 0
 • sv_staminalandcost 0
 • sv_staminarecoveryrate 0
 • sv_airaccelerate 2000
 • sv_accelerate_use_weapon_speed 0
 • sv_maxvelocity 3500

Bunny hop yaparken değerlerinizi takip edin -2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

2021 CS GO Bunny Kodları - Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Kodu ekler eklemez oyuna girince biraz acemilik çekecek mekaniğe alışmanız zaman alacaktır. Bir günde bunny hop yapmaya başladığınızı sanmak için yeterince tecrübeye sahip olmayabilirsiniz umudunuzu kaybetmeyin zamanla her şey oturacaktır. Değerlerinizi kontrol etmek için oyundaki istatistiklere ihtiyacınız olacak. Aşağıdaki satırı autoexec dosyanıza veya konsola eklemek hareket hızınızı takip etmenize olanak sağlayacaktır.

 • cl_showpos 1

Hareketsiz duruyorsanız değerinizi gösteren sayı doğal olarak sıfırda olacaktır. Bıçakla koşarsanız değerin 250 hızda gösterdiğini göreceksiniz.

CS: GO bunny hop kodları ve kısayolunu ayarlama -2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Bunny hop mükemmel uyum içinde ardışık atlamalardan ibaret bir oyun kodudur. Bunny hop yapabilmek için en yaygın kısayol tuşu boşluk tuşudur. Fakat boşluk tuşu bazen zamanlamayı doğru tutturmanıza engel olabiliyor. Boşluk tuşuyla sıralı ve senkronize şekilde bunny hop yapmakta zorluk çekiyorsanız size aşağıda vereceğimiz satırları autoexec dosyanıza ekleyin veya bunları konsola yazın. Autoexec dosyaları, oyuncuların CS: GO’yu her başlattıklarında özelleştirilmiş ayarlarını yüklemelerine imkan tanır. Bir tane oluşturmak veya düzenlemek için yerel CS: GO dosyalarınızda “cfg” klasörünüzü bulun.

 • Bind mwheelup +jump
 • Bind mwheeldown +jump

Tüm bilgisayar fareleri aynı fare tekerleğine ve mekaniğine sahip olmasa da bunny hop için atayabileceğiniz en iyi tuşlardan biri olduğunu kullandığınız zaman sizler de göreceksiniz. Çoğu fare tekerleği mükemmel atlamaları zamanlamaya yetecek kadar hassastır.

Hızınızı artırmak ve işleyişi anlamak için düz bir çizgide hareket ederken atladıktan sonra bunny hop denemeye başlayarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Bunlar manuel olarak fare tekerleği ile bunny hop yapmanız için gereken kodlardır. Eğer otomatik bunny hop yapmak istiyorsanız şu yolu izleyebilirsiniz:

 • é” veya “~” tuşu ile konsolu açın.
 • Hile kodlarını etkinleştirmek için konsol içerisine “sv_cheats1” yazarak devam edin.
 • Sunucudaki hile kodlarını aktif ettiğinizde tavşan kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazın ve bunny hop’u aktif edin.

Bunny kodunun sunucuda çalışıyor olması gereklidir. Eğer çalışmıyorsa konsola “sv_restart 1” kodunu yazıp ardından tavşan kodunu tekrar yazabilirsiniz. Bunları uygularsanız CS: GO bunny kodu aktif olacaktır.

Csgo Bunny Kodları Ne İşe Yarar? -2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

Yukarıda ki adımlardan birini uygulayıp bunny yaparsanız artık biraz bunny yapmaya başlayabilirsiniz. Fakat Csgo’da rekabetçi oyunda bunny yaparken fark edeceksiniz ki boşluk tuşuna basılı tutamayacaksınız.

Eğer iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız Steam üzerinden harita atölyesinden Bunny yapmanızı geliştirecek haritalar bulup indirebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

2021 CS GO Bunny Kodları - Bunny Hop Nasıl Yapılır?

CS:GO Nedir? -2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır?

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok sevilen oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunu yayınlayan ise hepimizin bildiği Valve Corporation‘dır.

CS oyun serisi “Half-Life” modunda piyasaya sürülmüştü. Modüllerin çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunu satın alarak geliştirme sürecine dahil etti.

CS:GO, bomba imha ve rehine kurtarma programları içeren çoklu oyuncu desteğine sahip bir oyundur. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemler yoluyla elde edilen paralar verilecek. Terörle mücadele ekibi, terörist bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir.

Teröristler, rehineleri kurtaran anti-terörist ekibi durdurmalıdır. Teröristler rehinelere zarar verirlerse para cezasına çarptırılacaklar.

Bu yazımızda sizlere 2021 CS GO Bunny Kodları – Bunny Hop Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını detaylıca vermeye çalıştık CS:GO hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz;

CS GO Kodları Ve CS GO Konsol Komut Kodları

Cs Go Skin Satma

CS GO Herhangi Bir Resmi Sunucuya Bağlanmak Başarısız Oldu Hatası Çözümü

konu başlıklarıyla detaylıca ve özenle hazırlanmış içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.