TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Facebook Son Görüntülenen Reklamlar Nasıl Bulunur?

0

Reklamlar her yerde bulunur, ancak Facebook bazen size doğru ürünü doğru zamanda göstermeyi başarır. Haftalar önce tıkladığınız bir reklamı nasıl bulacağınızı merak mı ediyorsunuz? Peki, Facebook Son Görüntülenen Reklamlar Nasıl Bulunur? Sizlere Facebook’ta en son görüntülenen reklamları nasıl bulacağınızı aşağıda detaylı olarak açıkladık. Okumaya devam edin.

İPhone ve Android‘deki Facebook uygulamasında, reklam etkinliğiniz için ayrı bir bölüm bulunur. Burada, haber akışınızda etkileşimde bulunduğunuz tüm sponsorlu gönderileri izleyebilirsiniz. Her iki platform için de oraya ulaşma adımları biraz farklıdır..

Android için Facebook’ta Son Görüntülenen Reklamları Bulun

En son reklam etkinliğinizi Facebook menüsünde bulacaksınız. Başlamak için Android için Facebook uygulamasını açın . Ardından, üstteki araç çubuğundan üç nokta menüsü butonuna dokunun.

Facebook Son Görüntülenen Reklamlar

“Daha Fazla Göster” seçeneğini seçin.

Facebook Son Görüntülenen Reklamlar

Şimdi, “Son Reklam Etkinliği” düğmesine dokunun. Buradan, etkileşimde bulunduğunuz tüm reklamların ve sponsorlu gönderilerin ters kronolojik bir listesini görebileceksiniz. Tarayıcıda açmak için bir reklama dokunun. Menüden, ileride reklamı gizleme seçeneğini de bulabilirsiniz.

Bir reklamı daha sonra kaydetmek için “Kaydet” düğmesine dokunabilirsiniz. Kaydedilen tüm reklamları Kaydedilenler sekmesinde bulacaksınız.

İPhone için Facebook’ta Son Görüntülenen Reklamları Bulun

Facebook‘ta son tıklanan reklamları görüntüleme adımları iPhone uygulamasında farklıdır. Başlamak için iPhone özel Facebook uygulamasını açın .

Ardından, alttaki araç çubuğundan üç nokta düğmesine dokunun ve “Daha Fazla Göster” seçeneğini seçin.

Şimdi, “Son Reklam Etkinliği” seçeneğini seçin. Son zamanlarda tıkladığınız tüm reklamları göreceksiniz. Tarayıcınızda açmak için bir reklama dokunmanız yeterlidir. Facebook’ta özel bilgilerinizin hangi reklam verenlere ait olduğunu merak ediyor musunuz? Facebook, bulabileceğiniz ayarlarda bir seçeneğe sahiptir. İşte bu kadar.

Facebook’ta Belirli Reklamlar Nasıl Gizlenir?

Bu sorunun da kolay bir yöntemi var. Görmek istemediğiniz reklamın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın. Reklamı Gizle‘yi seçin ve devam seçeneğine tıklayın.

Bu yazımızda sizlere Android için Facebook’ta Son Görüntülenen Reklamları Bulmayı ve iPhone’da Facebook’ta Son Görüntülenen Reklamları Bulmayı detaylı bir şekilde anlattık. Siz de bundan sonra daha önce gördüğünüz ve sonra bulmak istediğiniz reklamları bundan sonra bulacaksınız. İşlemler ve adımlar çok basit. Herhangi bir yerde takılma yaşarsanız yorum olarak bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.