TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

0

Bu yazımızda sizlere Instagram takip etmeyenleri bulmayı anlatacağız. Dünya üzerinde son yıllarda gelişen en büyük sektör belki de internet sektörüdür. İnsanların gelişen ağ yapısı ile birlikte kullanmaya başladıkları en önemli organ internet organı olmuştur. İnsanların birçok ihtiyacını buradan gidermesi popülerliğini de arttırdı. Pandemi sürecinin de devreye girmesiyle birlikte insanların iletişim ihtiyaçlarını sosyal medya üzerinden gidermesi arttı. Bu konuda çeşitli mecralar üretilmeye devam etse de İnstagram zirvedeki yerini korumakta.

İnstagram üzerinde çeşitli seçenekler mevcut. Bu seçenekler bizim gizlilik ihtiyacımızı gidermeye yönelik olsa da karşı tarafa olan güvenimizi sorgulatmaktadır. Takip ettiğimiz kullanıcıların tek tek bizi geri takip edip etmediğini görmek ve anlamak fazlasıyla zor bir işlemdir. Özellikle fazla takipçimizin bulunduğu bir listede bunu anlamanın kolay bir yolu instagram kullanıcıları için geliştirilen bazı uygulamalardır. Takip etmeyeni bulma adı altında sunulan bu uygulamaların bazıları ücretliyken kısıtlı işlemlere yol açan uygulamalar ücretsiz durumdadır.

TWİTLY INSTAGRAM & TWITTER

8 yıldır İOS işletim sistemi telefonlara sahip kullanıcılara hizmet veren Twitly mobil uygulamasının dünya üzerinde 2.000.000’dan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Son derece basit bir mantıkla çalışan Twitly, twitter ve Instagram hesabınızda sizi takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkmanızı sağlayan uygulamadır. Ayrıyeten bu uygulama sayesinde diğer instagram kullanıcılarının storylerini ismimizi belli etmeden izleyebiliriz. İOS işletim sistemi için bu konuda çok fazla uygulama olmaması Twitly uygulamasını popüler hale getiriyor.

INSTAGRAM İÇİN FOLLOWERS+

Yine İOS işletim sistemi kullanıcıları için ideal olan uygulama App Store üzerinden erişime açıktır. Bu uygulamanın da Twitly gibi kullanma mantığı oldukça basittir. İOS işletim sistemini kullanan kullanıcılar için 2 büyük uygulamadan biri olan Followers+ uygulaması kimin takibi bıraktığını anlamamız için kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamayı App Store’dan indirdikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapmanız ve bir süre beklemeniz yeterli olacak. Kısa süren analiz sonrasında Takibi Bırakanlar / Lost Followers sekmesinde sizi takibi bırakanları görebilirsiniz.

ANA.LY

Android tarafında yani Google Play Store’da çok fazla seçenek var. Bu nedenle aralarında hangisinin güvenli olduğunu bulmak çok zor. Android telefon sahiplerinin sıkça kullandığını gördüğümüz Ana.ly – Takipçi Analizi for Instagram uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Takip etmeyenleri bulma uygulamaları, Instagram tarafından sunulmuyor ve ayrıca takibi bırakanları bulmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi bu uygulamalara vermeniz gerekiyor. Her ikisi de uzun süredir kullanılan ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşanmayan uygulamalar olsa da akıllarda ufak soru işaretleri bırakmaya müsaitler.

Daha fazla oku: Instagram En Sık Yaşanan Sorunlar ve Çözümleri 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.