TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

iPhone Anımsatıcı Listesi Nasıl Yazdırılır?

0

Bu yazımızda sizlere iPhone anımsatıcı listesi nasıl yazdırılır’ı anlatacağız. Apple Nisan ayının son haftası iOS 14.5 güncellemesiyle birlikte birçok yeni özelliğini duyurmuştu. Bu özellikler arasında Airtag, Varsayılan müzik uygulamasını değiştirme, Uygulamaların Sizi Takip Etmesini Engelleme gibi birçok kullanışlı ve kullanıcı dostu özellikler mevcut. Bu yazımızda da iPhone telefonlarında anımsatıcılar uygulamasını çok fazla kullanan kişiler için listelerini nasıl yazdıracağına göz atacağız.

iPhone Hatırlatıcı Listesi Yazdırma 2021

iPhone’da Anımsatıcılar uygulamasını çok fazla kullanan insanlar için liste yazdırma pratiklik ve zamandan tasarruf sağlayacaktır. Oluşturduğunuz alışveriş, günlük planlar gibi listelerinizi artık Android veya mail şeklinde farklı kişilerle paylaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız listeleri de PDF şeklinde düzenleyebilir veya gönderebilirsiniz.

İlk olarak Anımsatıcılar uygulamasını açın ve istediğiniz listeyi seçerek sağ üst kısımda bulunan üç nokta (…)’ya dokunun.

Burada Yazdır seçeneğine dokunun ve listenizi kolayca yazdırın.

iPhone’unuz seçtiğiniz anımsatıcı listesini yazdıracaktır. Şimdi bu alacağınız çıktıyı evinizin herhangi bir köşesine asabilir ve ona kolayca ulaşabilirsiniz.

iPhone Anımsatıcı Listesini PDF Olarak Kaydetme

Anımsatıcı listenizi fiziksel olarak başkalarıyla paylaşmak istemiyorsanız sadece telefonunuzda bir örneğinin kalması için PDF olarak kaydetmeyi de seçebilirsiniz. Kaydettiğiniz PDF dokümanını daha sonra paylaşabilir veya dosyalarınızda saklayabilirsiniz. Ayrıca PDF olarak kaydettiğiniz hatırlatıcı listeleri sadece iOS işletim sisteminde değil tüm cihazlarda görüntülenebilir. Anımsatıcı listenizi PDF olarak kaydetmek için;

  • Anımsatıcılar uygulamasını açın ve kaydetmek istediğiniz listenizi seçin.

  • Sağ üstte bulunan üç nokta (…) seçeneklere dokunun ve Yazdır butonunu seçin.

  • Aşağıda önizlemesi gelen belgeyi iki parmağınızla büyütün ve sağ üst kısımda çıkan Paylaş’a dokunun.

  • Açılan menüden Dosyalara kaydet (Save to Files)’i seçin.

  • Listenizin ismini değiştirebilir ve telefonunuzun istediğiniz depolama alanına kaydedebilirsiniz.

PDF olarak listenizi kaydettiniz artık bu dosyayı saklayabilir ve daha sonradan istediğiniz kullanıcılarla kolayca paylaşabilirsiniz.

Hatırlatıcı listelerini PDF şeklinde kaydetmek diğer kullanıcılarla paylaşmanın en kolay ve sağlıklı yoludur. İşleriniz yoğunsa sürekli olarak bu listeleri takip etmek istiyorsanız kolayca yazdırın ve sürekli gözünüzün önünde olmalarını sağlayın.

Daha fazla oku: iPhone’dan Android’e Wi-Fi şifresi Nasıl Paylaşılır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.