TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

TikTok Videoları Filigran Olmadan Nasıl indirilir?

0

Her yerde paylaştığımız TikTok videolarındaki filigranı kaldırma detaylarını sizler için paylaştık. İşte TikTok Videoları Filigran Olmadan Nasıl indirilir? Sorusunun yanıtı:

Sadece TikTok platformunda değil, internette yayınlanan TikTok videolarını gördüğünüzden eminiz. Bu, içerik oluşturucuların tek bir uygulamada videolar oluşturmasına ve ardından bunları sosyal medya platformlarına dağıtmasına izin verdiği için oldukça yaygındır. Ancak fark etmiş olabileceğiniz bir şey varsa, bu videoların çoğu TikTok filigranı ile gelme eğilimindedir.

TikTok Videoları Filigran Olmadan Nasıl indirilir?

Bir bakıma bu iyi bir şey çünkü videoyu bir üçüncü taraf yüklese bile, en azından orijinal içerik oluşturucunun biraz övgü alması anlamına geliyor. Ek olarak şunu bilmelisiniz ki Instagram gibi TikTok’un filigranını içeriyorsa kendi platformuna yüklenen videoları aktif olarak önermeyecek bazı platformlar var.

Herhangi bir ceza ödemeden aynı anda birden fazla platforma gönderi yapmak isteyen bir içerik oluşturucuysanız, TikTok videonuzu filigran olmadan kaydetmek iyi bir yoldur. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Ne yazık ki, TikTok filigranını otomatik olarak ekleyen TikTok uygulaması aracılığıyla bunu yapmanın bir yolu yok, Bu da üçüncü taraf uygulamalara dönmeniz gerekeceği anlamına geliyor ve bunlar bulduğumuz en iyilerden bazıları.

TikTok için Video İndirici – No Watermark

Uygulamanın kendisi oldukça basit ve isim aynı zamanda işlevselliğini de hemen hemen veriyor. Tüm kullanıcıların yapması gereken, istedikleri TikTok videosunun URL’sini kopyalamak, uygulamaya yapıştırmak ve indirmektir. Ayrıca, HD video indirmelerini de destekler, böylece indirmeyi daha da düşüren kalite hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Uygulama ücretsizdir, ancak onu kullanırken uğraşmanız gereken reklamlar bulunuyor.

SnapTik

Birden fazla sosyal medya platformu kullanıyorsanız, ki bunu yapma şansınız varsa, SnapTik sizin için bir uygulama olabilir. Uygulama yalnızca filigran olmadan TikTok videosunu indirmekle kalmaz (isterseniz filigranla indirme seçeneği vardır), aynı anda birden fazla platformda paylaşabilirsiniz.

Video Downloader For All Uygulaması

TikTok
TikTok Videoları Filigran Olmadan Nasıl indirilir

TikTok’ta gezinmeyi ve uygulamaları ileri geri değiştirmek zorunda kalmayı tercih ediyorsanız, Video Downloader For All çözüm olabilir. Uygulama, yukarıdaki diğer uygulamalar gibi çalışır, Burada yapmanız gereken tek şey TikTok videosunun URL’sini filigran olmadan indirmek için yapıştırmaktır, Ancak aynı zamanda uygulama, popüler olan bazı TikTok videolarını gösteren bir Trend bölümü içerir. Böylece en yeni videoları TikTok’un kendisine gitmek zorunda kalmadan indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.