TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? Valorant Nickini Değiştir!

0

Valorant isim değiştirme nasıl yapılır, valorant nickini değiştir, Valorant nick değiştirme gibi soruların cevabını arayanlar için kısa bir resimli rehber hazırladık. Sizde bundan sonra Valorant hesabınızın nickini değiştirerek eski isminizden kurtulacaksınız.

Geçtiğimiz yaz Haziran ayında Riot Games tarafından Kapalı beta olarak piyasaya sürülen Valorant, kısa süre içerisinde binlerce oyuncunun dikkatini çekti ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlandı. League of Legends yapımcısı Riot Games in, yeni çıkardığı First Person Shooter FPS tabanlı oyunuyla birçok oyuncunun gönlünü fethetti.

Tam anlamıyla bir FPS oyunu Valorant, tüm bunların yanı sıra kısa süre içerisinde E-spor sektörüne de hızlı bir giriş yaptı ve ülkelerde aynı lol de olduğu gibi lig sistemi ve resmi turnuvalar ile milyonlarca kişi tarafından merakla takip edildi. Bu sene Dünya Şampiyonu Sentinels takımı oldu.

Valorant ülkemizde de farklı girişimlere örnek oldu. Twitch yayınlarından tanıdığımız eski Lol oyuncusu Ferit “Wtcn” Karakaya, Şükrü “Uthenera” Şentürk, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak ve Okan “oid” İlker Demirel ile birlikte Big Boss Layf Esports – BBL Valorant takımını kurdular.

Bir diğer Valorant takımı kurucusu da aynı platform olan Twitch yayınlarından tanıdığımız Unlost. 30 Mayıs 2021’de Fire Flux Esports Valorant takımını kurduğunu duyuran Unlost da bu kervanın ikinci üyesi oldu.

Valorant’ta İsim Değiştirme

Valorant ad değiştirme, Valorant nick değiştirme gibi soruları olan ve takma adını beğenmeyenler ya da nicki kendi adı soyadı olarak kalan kullanıcılar için hazırladığımız detaylı rehbere hemen geçelim.

Valorant’ta ismini değiştirmek isteyenler öncelikle Riot Games hesabı üzerindeki isminizi değiştirmeniz gerekiyor.

  • Riot hesabınıza giriş yapın, E-posta adresinize gelen 5 haneli şifreyi yazın ve adımları sırasıyla takip edin.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra size aşağıdaki görüntüdeki gibi bir sekme açılacak. Bu sekmeden “RIOT ID” Seçeneğini seçin.

  • Bu kısımdan Riot ID yazan kutucuğa gelerek, Valorant Nickinizi yazın.
  • Eğer daha sonra tekrar isminizi değiştirmek istiyorsanız 30 günlük bekleme süresi var buna ayrıca dikkat edin.
  • Riot ID kısmını doldurduktan sonra yan tarafta bulunan 5 karakterli etikete istediğiniz bir etiketi girebilirsiniz.
  • Valorant yeni isminizi yazdıktan sonra yanına da en az 3 karakter etiketinizi girdikten sonra “Değişiklikleri kaydet“ butonuna tıklayın.

Örneğin teknohocam valorant nickinizi yaptınız. Etiketede THY girerseniz teknohocam olarak Valorant Kullanıcı adınız ve Valorant isminiz gözükecektir.

Rehberimizdeki adımları bitirdiğimiz göre artık Valorant kullanıcı adı değiştirme ile ilgili sorunlarımızı halletmiş olduk. Unutmayın! Valorant ta Riot ID değiştirmek 30 günde bir yapıldığından Valorant isminizi özenle seçin.

Valorant Kullanıcı Adı Değiştirmek isteyenler’de aynı şekilde Riot Games hesabına girerek kullanıcı adını değiştirebilir. İsminizde kesinlikle Riot kelimesini kullanmayın aksi takdirde oyunlardan yasaklanabilirsiniz. Riot Games kendi adının kullanılmasını hiçbir oyununda istemiyor.

Ayrıca kendine dikkat çekici, havalı veya şekilli bir şekilde nick oluşturmak isteyenler 1000’den daha fazla Nick önerisi olan Valorant isim önerileriyle binlerce nick arasından benzersiz isimlere sahip olabilir. Valorant isim önerileri haberimize giderek kendinize uygun valorant isminizi hemen seçin!

Anahtar kelimeler: Valorant isim değiştirme, Valorant Nick Değiştirme, Valo nick değiştir, Valo isim değiştir, cs go, valorant oyununda

Daha fazla oku: Dünya Valorant’ın En iyisi Sentinels!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.