TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Westworld 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

0

İlk sezonu 2016 yılında ve son sezonu 2022 yılında çıkan Westworld dizisi 1973 yılında çıkan aynı isimde bir filmden uyarlanmıştı. Dizi hayranları 5. sezonu merakla bekliyor.

Dizinin 4. sezonu oldukça farklı bir hikaye ile başladı. Robotların dünyada kontrolü tamamen ele aldıklarını gördük. Çok az sayıda robotların kontrol edemediği insanlar birlik olup şehirden uzak yerlerde gizleniyordu. 4. sezonda hayatta tutulan William, gerçekliği sorgulayan Host William tarafından William’ın manipülasyonu ile öldürüldü ve host olmasına rağmen bilincini taşıdığı William gibi oldu. Hale’i vuran Host William, Hale’in kurduğu düzeni bozarak dünyaya kaos getirdi. Hale, Bernard planı sayesinde Host William’ı öldürdü ve Dolores’in bilincini sisteme yükledi, ardından intihar etti. Dizideki neredeyse tüm karakterler öldü. Dolores; Westworld 5. sezonda insanların teste tabi tutacak. Böylece insanların seçimlerine göre onların kaderini belirleyecek. Dizi başlangıç noktasına geri dönüyor ancak bu sefer roller farklı olacak. Teste girecek olanlar robotlar değil insanlar olacak.

Westworld 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

HBO tarafından yapılan açıklamaya göre dizi iptal edildi. Maalesef artık yeni Westworld bölümü çıkmayacak.

Westworld 5. sezon için resmi bir açıklama yapılmadı. 5. sezonun çıkıp çıkmayacağı da henüz belli değil. Rating düşse de dizinin 5. sezonunun çekileceği düşünülüyor. Eğer çekilirse geleneksel olarak 1 yıl ara verilecek. Muhtemelen 2024 yılında 5. sezon yayınlanacak.

Ne zaman çıkacak?

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.