TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Livepeer Coin Nedir, Nasıl Alınır?

0

Livepeer coin kripto para piyasasında hareketlenmeye başlamış olan bir coindir. Hatta fiyat olarak da kendini aşmaya başlamıştır. Bu nedenle son dönemlerde pek çok yatırımcı Livepeer coin almaya başlamıştır.

Livepeer Coin Nedir?

Livepeer coin, Etherium blok chain üzerinden inşa edilmeye başlanmıştır. Bu anlamda yetkilendirilmiş olan bir hisse ispatı uzlaşı mekanizmasında değiştirilerek sunulan bir versiyondur. Bu mekanizmada madencilik bulunmaz. Liverpeen coin ekolojik olarak daha kolay ve daha bilinçli ölçeklenebilir. Liverpeer yatırımını ve kullanılabilirliğini artıran coin ise Etherium’dur. Livepeer token maksimum arz olarak 22 milyon belirlenmişken, dolaşımdaki arzı 21 milyondur. Bununla birlikte pek çok yatırım platformunda olan bir coindir. Bu anlamda güvenilir olduğu da söylenebilir. Etherium alt yapılı ve bilindik büyük şirket yatırım platformlarında satın alınabilmesi de güvenilirliğini artırır.

Livepeer özellikleri aslında projesinden yola çıkılarak bilinir. 2017 senesinde hayata geçirilmiştir. Platform mevcut yayıncı şirketler ve tüm yeni şirketler için merkezi olarak yayın çözümlerine uygundur. Blok zinciri tabanlı olmasıyla birlikte ekonomik anlamda oldukça verimli bir alternatiftir. Twich, Youtube gibi büyük platformlarda merkeziyetsiz alternatif olarak düşünülmüştür. Bu platformlar sayesinde de hızlı bir şekilde yükselişe geçmiştir. Liverpeer kullanımı oldukça kolaydır. Satılan platformlar üzerinden ilk olarak bu coini almak gerekir. Aldıktan sonra platformun ve coinin özelliklerine göre farklı coinler de satın alınabilir. Ya da sadece yatırım olarak yükselişe geçene kadar bekletilip, yükseldikten sonra satılabilir.

Livepeer Coin Nasıl Alınır?

Livepeer yatırım şu an temeli sağlam olan bir coin olduğu için hem yatırımcılar tarafından hem de yayın şirketleri tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Şu an 10’dan daha fazla kripto alım ve satım platformlarında üyeler tarafından satın alınabilmektedir. Liverpeer alımı için Binance, Kraken, Coinbase, Bithumb gibi büyük yatırım platformlarına ulaşılabilir. Bu platformlara üye olduktan sonra uygulamaya ya da internet sitesine belirli bir miktar para yatırılmalıdır. Ardından bu paranın tamamı ile ya da bir kısmıyla Liverpeer yatırım yapılır. Aynı zamanda coinin durumuna göre ya da yatırımcının isteğine göre yeniden bu platformlar üzerinden satılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.