TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

SideShift Coin (XAI) nedir? | sideshift.ai

0

sideshift.ai kripto para dönüşümünü sağlayan bir platformdur. En önemli özelliği bunu kayıt gerektirmeden yapmasıdır. Sideshift Türkçe’de “yana kaydırma” anlamına gelir.

Kripto para dönüşümü yapmak için göndereceğiniz ve almak istediğiniz coin çeşidini seçersiniz. Ardından “Receiving address” bölümüne almak istediğiniz coin’in cüzdan adresini yazmalısınız. Ardından işlem başlatılır ve göndereceğiniz coin’in cüzdan adresi çıkar. Bu adrese miktarı gönderdikten sonra dönüş gerçekleşir.

SideShift coin (XAI) nedir?

SideShift coin, sideshift.ai tarafından çıkartılmış bir token’dir. Ethereum ERC-20 ağında basılmıştır. Toplam sadece 210 Milyon XAI Tokens olacaktır. SideShift coin sisteminde staking yapılır. Staking yapılan kripto para sistemlerinde değerin düşme olasılığı daha azdır. sideshift.ai gelirinin %25’i SideShift sistemine geri verilir ödüllendirilir.

SideShift satın almak için doğrudan sideshift.ai platformunu kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Buy XAI butonuna tıklamak, ardından herhangi bir kripto para birimini seçmek (örneğin LTC gibi), size verilen adrese LTC göndermek. Böylece SideShift satın alabilirsiniz. Daha sonra sideshift.ai/account adresinden sahip olduğunuz SideShift Token’ları görebilir, bunları başka bir coine dönüştürüp kendi borsanıza alabilirsiniz. sideshift.ai için kayıt olmanıza gerek yoktur. Bu yüzden size verilen hesap bilgilerini not etmeniz gerekiyor. Özellikle Human’s Account Secret bölümü altında Show Account Secret butonuna tıklayarak size verilen kodu saklamanız ve hiç bir yerde paylaşmamanız gerekiyor.

Bunun dışında Bittrex ve Coinex üzerinden de SideShift satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.