TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Tina Coin | Yeni nesil kripto

0

Bir token oluşturmanın bir çok nedeni olabilir. Yeni bir fikirle değişim yaratmak, küresel ısınmaya dikkat çekmek, kendi işiniz için oluşturmak. Kripto paralar tüm dünyada artık bilinen, kullanımı ise giderek artan ve kolaylaştırılan bir ödeme sistemidir. Küresel ve yerel kurumlar da bu ödeme sistemine yatırım yapıp, entegrasyonlarını gerçekleştirmektedir.

ICO ve geleceği

Initial Coin Offering (İlk Para Teklifi) bir çok yeni projenin, yeni tokenların hayat bulduğu, fon toplanan bir platformdur.

Kripto dünyasında yeni bir girişim olan Tinacoin, ICO platformunun geleceğinde önemli yer edinebilecek bir token projesidir.

Tinacoin (TINA) | Yeni nesil kripto

Tina Coin’in en fazla arzı 2 Milyar adet olacaktır. Ocak 2022’de halka arza açıldı.

Tinacoin kullanılabilir bir ödeme aracı olmayı amaçlar. E-ticaret sitelerinde sadık müşterilerin ödüllendirilmesinde bir araç olmak ister. Topluluk oluşturup, fon toplamak isteyen insanların tarafından kullanılabilir. Tina Coin ile güvenli bir şekilde sadece bir QR kodu ile ödeme yapılabilir. Bu bir okul da özel bir hastane de olabilir.

Tinacoin, kripto dünyasına adım atmak isteyen spor kulüpleri, hastaneler, özel okullar gibi kurumsal işletmelerin veya bireysel girişimcilerin bu ödeme sistemine katılmaları için işlemleri kolaylaştıran etkili bir coin aracıdır.

Tinacoin neyi amaçlıyor?

Tinacoin (TINA), işletmelerin, spor kulüplerinin, sivil toplum kuruluşlarının, okulların, hastanelerin ve bireysel girişimcilerin kripto para birimi endüstrisine girişini kolaylaştırmak için kurulmuştur. Tinacoin, herkesin kripto para dünyasına girmesini ve orda kalıcı olmasını amaçlıyor. Bu yüzden yol haritasını tamamen buna göre belirlemiş durumda.

Tinacoin ile token oluşturulabilir, ön satış yapılabilir, token listelenebilir ve NFT markete giriş yapılabilir. Yol haritasını, ne zaman ne yapacaklarını net bir şekilde sunuyor.

Tinacoin, gelecekte büyük kripto borsalarında listeleneceğinden emin bir şekilde ilerliyor.

Tinacoin ile coin oluşturma

tina.finance ile kolayca kendi token’inizi oluşturabilirsiniz.

Bunu ERC-20 veya BEP20 tabanlı şeklinde oluşturabilirsiniz. Tina Finance üzerinden token isminizi, sembolünüzü, arz miktarını belirleyebilirsiniz. Daha sonra ödemeyi Metamask cüzdanı ile yapıp kendi token’inize sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.