TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

En İyi Ses Kaydedici Uygulamalar (Android)

0

Ses kaydı; not tutulamayan, eğitim görülen ortamlarda daha sonra tekrar dinlemek için gerekli olan işlemlerden biridir.

Bunun için iyi bir uygulama işinizi kolaylaştıracak ve basitleştirecektir. Bazı uygulamalar, kendi telefonunuzun ses kayıt uygulamasından daha iyi olabilir. Android cihazlarınızda daha iyi bir ses kaydı için En İyi Ses Kaydedici Uygulamalar listemize göz atabilirsiniz.

Otter

Otter güçlü bir ses kaydedicidir. Kaydedilen sesi metne dönüştürebilme özelliğine sahiptir. Bir çok iyi özelliği maalesef ücretli abonelik ile alınabilir. Ses kaydını TXT dosyası olarak çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra PDF ve DOCX şeklinde de çıkartabilirsiniz. Bu dosyaları bulut deponuza kaydedebilirsiniz. Otter, Zoom uygulaması ile entegreli çalışabilir. Toplantıların canlı kaydı ve konuşanın kim olduğu gibi özellikleri vardır. Otter reklamsızdır.

Dolby On

Dolby On daha çok müzisyenleri hedef alır. Amatör ve bu işi profesyonel anlamda yapanlar kullanabilir. Sesinizi sanki bir kayıt stüdyosunda kaydediyormuş gibi işleyebilir. Bu şekilde canlı yayın yapmanızı sağlayan tek uygulamadır. Ses kaydınızı Youtube ve Sound Cloud’a yükleyebilirsiniz. Özellikle müzik ile uğraşıyorsanız şiddetle tavsiye etmekteyiz. Dolby On tamamen ücretsizdir ve ücretli eklentileri, özellikleri yoktur.

Easy Voice Recorder

Easy Voice Recorder bulunduğunuz ortamdaki gürültüyü ve yankıyı en aza indiren bir uygulamadır. Uygulamayı yüklediğinizde telefon ızgarasında bir mikrofon simgesi belirler, böylece ona basarak hızlıca kayıt almanızı sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Easy Voice Recorder ücretsizdir ve reklamsızdır. Bazı ücretli eklentileri $1.49 ve $3.99 arasındadır.

Easy Voice Recorder PRO

Ücretsiz sürümün yanında ücretli satılan sürümdür. Pro versiyonu ile bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz. Otomatik bulut yedekleme ile bulut depolarınıza otomatik yüklemeler yapabilirsiniz. Stero kaydı da bir diğer Pro özelliğidir. Sadece ücretsiz sürüm size yeterli olabilirken ücretli sürümün de çekici bir çok tarafı vardır.

Voice Recorder

J Labs tarafından yapılan uygulama iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Eski bir kayıt cihazı şeklinde tasarlanmıştır. Aslında telefonunuzun kendi ses kaydedicisinin özellikleri dışında ek olarak bir özellik sunmaz. Sadece tasarımından dolayı tercih edilebilir. Kullanımı ücretsizdir ve uygulama kullanırken reklam çıkar.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

En İyi Playstation 4 Oyunları

En İyi Playstation 5 Oyunları

En İyi VPN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.